Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért esik ilyen nehezemre...

Miért esik ilyen nehezemre felkelni és bemenni az iskolába?

Figyelt kérdés

Nem is panaszkodhatok hogy korán kelek mert hát más iskolákba a diákok sokkal korábban kelnek és sokkal előbb bent vannak mint 8 óra.

Én este 22:00-ig max 23:00-ig vagyok fent.Ha van első órám akkor 6:30 kor kelek és nem az a bajom hogy fáradt vagyok, hanem az hogy nem akarok iskolába menni, olyan mintha nem lenne életkedvem ilyenkor és nem is igazán érdekel ha elkésem vagy sem.Nem vagyok lógós fajta ember.

Viszont azt érzem hogy ilyenkor reggelente nem akarok felkelni, vagy nincs erőm felkelni és bemenniaz iskolába.Az iskolát már valamilyen szinten elfogadtam, az osztálytársaimmal semmilyen bajom nincsen.

Tavaly mikor megtetszett az egyik tanárom akkor mindig korán akartma bemenni és így ösztönözve is voltam, de csak aznap mikor bent volt az a tanár.Itt viszont hiába jövök ki jól az osztályommal, vagy hiába van bent a suliba az akivel szinte mindent megbeszélek és nagyon szeretem, egyszerűen reggel még ez sem tud ösztönözni.

Alapjáraton egy életvidám ember vagyok, úgyhogy így nem értem magamat és nem tudom mit lehetne tenni ebben a helyzetben mert ezen szeretnék változtatni.

Aki hasznos tanáccsal rendelkezik kérem írja le, mert ezt a gondomat szeretném megoldani és csak normális hozzászólással tudnák magamon segíteni.

Aki nem tud segíteni kérem ne írjon olyan dolgot ami nem is ide tartozik vagy esetleg sértő lenne, mert ez egy komoly kérdésnek van szánva és nem a topp kommenteket szeretném olvasni.

Előre is nagyon szépen köszönöm!

16/L


2017. okt. 25. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert amikor nem akarsz lefekudni egyik tanarral se, akkor nincs miert iskolaba menned, es ki csinal olyat szivesen amire nincs semmi motivacioja? A megoldas az hogy talald ki, hogy motivalhatna a tanulas.
2017. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eszem ágába sincs lefeküdni egyik tanárommal sem.

Még azzal sem feküdtem volna le aki tetszett nekem, tudom hogy nem lenne normális ha egy 30-40 éves tanár 16 éves lányra hajtana...

Mellesleg nekem jelenleg korombeli fiú tetszik aki abba a suliba jár.

2017. okt. 25. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan estire járok, de amíg rendesen jártam gimibe, akkor velem szintén ez volt (csak rosszabb, mert én kiközösített gyerek voltam). Én úgy motiváltam magam akkor, hogy na, ma bemegyek, végzek, és amint hazaérek, megnézem xy filmet, játszok xy játékkal, elmegyek kutyát sétáltatni, lovagolni, stb... Szóval nekem reggelenként ez hatalmas motivációt adott. Keress valamit amit szeretsz, vagy valamit amit csinálnál, és gondolj arra reggelente, hogy AZ VÁR MAJD RÁD suli után.
2017. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!