Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Átáztam a suliban, és több...

Átáztam a suliban, és több nagyobb foltban is tiszta vér lett a székem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Óra végén,mikor álltam fel észrevettem,hogy több,eléggé méretes foltban is véres lett a székem,próbáltam zsebkendővel megtörölni,de még sokan ott járkáltak,plusz nem is akart kijönni a vér,így gyorsan kisiettem a teremből. Még év elején megmondták,hogy aki rongálni meri a padokat és a székeket,azoknak igazgatóit adnak. Gondolom,hogy nem ilyesfajta rongálásra gondoltak,de azért ez is bőven kimeríti ennek a fogalmát. Most mit csináljak? Ezért mit kaphatok? Vagy esetleg elfelejtik a szünet alatt a dolgot? Kétségbe vagyok esve!
2017. okt. 27. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Elmondod mi történt, nem fogják leharapni a fejed, sőt, majd nyugtatni is fognak és segítenek is ha úgy van. Egyébként szerintem nem ez az egyetlen szék amin “van valami”
2017. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Egy újabb bizonyíték arra, hogy az iskola mennyire nem az életre neveli az embereket. Inkább csak nem létező félelmeket generál olyan dolgoktól, amik a valóságban semmit se jelentenek.
2017. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 csepp empátia van a tanáraidban, akkor nem kapsz érte semmit. Ez előfordul.
2017. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem felejtem el anyukám reakcióját, amikor hazamentem a derekamon a pulcsimmal és szégyenkezve, már már sírve megmutattam neki mi történt a nadrágommal.

Akkor még fa székek voltak és mindenki magának vitt párnát rá. Hazavittem a párnát is kimosni és iszonyat rosszul éreztem magam még anyu előtt is. Megölelt és megnyugtatott, hogy ez bárkivel előfordulhat legyen fiatal, vagy idős. Nincs miért szégyenkeznem! Elmondta a hasznos tudnivalókat és legnagyobb meglepetésemre még aznap vett mégegy ugyanolyan párnát, hogy senki ne vegye észre, hogy valamiért hiányzik (történetesen otthon szárad).

Az osztálytársaknál is előfordult olykor, hát erre vagyunk ítéltetve mi nők. Majd belejössz az "előre tervezésbe" és nem lesz többé ilyen gond.


Ez azért teljesen más, mint a szándékos rongálás, úgyhogy szerintem ezen ne aggódj. Ha valaki számon kér, akkor bizalmasan elmondod neki mi történt vele és sajnálkozol kicsit. Egy hét múlva már senki nem fog emlékezni rá.

2017. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Srácként sose tudtam elképzelni hogy egy-egy folt hogy kerül a székre. Még poénkodtunk is vele hogy olyan mintha vér lenne csak beitta volna. Csak sose erre gondoltunk hanem hogy valaki a széket használta hogy a másik orrát betörje (sajnos ilyen iskolába jártam ahol ennek már hírértéke se volt a gyakoriság miatt).

Komolyra fordítva a szót elég nagy szemétség lenne ha ez után még rádfognák hogy rongálsz. Ezt férfiként én kikérem magamnak. Nem egy olyan dolog amit szabályozni tudsz. Még annyira sem mint egy fingot vagy tüsszentést.

Egy vicc hogy a tanulókba azt nevelik hogy ilyen esetben is félniük kell.

2017. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!