Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiskoromban az anyukám nem...

Kiskoromban az anyukám nem engedte, hogy horrort nézzek. Amikor nagyobb lettem se nagyon érdekelt, mert jobban szeretem a vígjátékokat. A suliban viszont megnéztük a kört. Bolond vagyok?

Figyelt kérdés
Ennek már négy éve, de azóta rémálmaim vannak. Teljesen megtépázta az idegeimet.
2013. szept. 18. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem láttam a kört, de elég "jó" híre van horror kategóriában.

Nézd meg újra, hátha akkor már nem lesz olyan félelmetes és akkor nem lesznek rémálmaid.

Am mit keresett ez a film a suliban?

A tanár miért engedte levetíteni?

Másrészt ha 1 éve rémálmaid vannak az baj.

Max 1 hét a normális.

Nekem csak 1 este ha van rémálmom a filmektől :-)

2013. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én anno még az első "Rémálom az Elm utcában"-nal voltam így. Azóta viszont nagyon szeretem az ilyen filmeket. Minél többet néztem,annál kevésbé voltak félelmeim,rémálmaim.

Lehet,h ez rajtad is segítene.

2013. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem nézek horrort,mert egyes jelenetek évekig tudnak álmomban nyomasztani.A későbbi visszanézés jó ötlet,mert addigra kicsit gagyis lesz,elmúlik a hatás,könnyebb feldolgozni.Amúgy meg azért sem szeretem,mert a tömény gonoszt jelenítik meg,semmi emberit nem hagynak a karakterben,plusz mindig visszatérhet.
2013. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
év végén néztük magyar órán....
2013. szept. 21. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!