Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti csaptatok már nagyobb...

Ti csaptatok már nagyobb 'cirkuszt' a suliban?

Figyelt kérdés
Tanárral, vagy gyerekkel egyaránt. Szóval nem egyszerű szócsatákra gondolok, hanem pl. rendes üvöltözős veszekedésekre, akár ajtócsapkodásra, akármi, értitek :D
2014. jún. 9. 22:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy az is érdekel, ha osztálytársatok.
2014. jún. 9. 22:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze,kivonultam az óráról.
2014. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
amikor kidobtam a gyerek táskáját és mondtam neki hogy ő is megy utána, na akkor volt egy pár másodperces légyzümmögést is meghalló csönd az osztályban, majd a gyerek látván, hogy szárnyai nincsenek, és onnan elég nagyot kéne repülnie, fogta magát és lement a táskájáért.
2014. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a tanár az egész osztály előtt megalázott ok nélkül majd elkérte az ellenőrzőmet. Hozzávágtam egy "tessék ba**meg"-el majd hazamentem. Jövőhéten már új iskolában kezdtem ahol minden jó volt :)
2014. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Alap, volt minden ami kell. Ollódobálás, botokkal verekedés, székdobálás. Volt olyan év, hogy azért nem kaptam beírást, mert betelt az ellenőrzőm.
2014. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es kirúgtak, vagy magadtól mentél?


Én egyszer egy előadásról vonultam ki, amit egy volt áltsulis tanárom tartott. Igazából ő mondta, hogy elmehetek ha annyira zavar, csak senki nem gondolta, hogy tényleg elmegyek.. Utána 3 percig nézte az ajtót, majd 2 szóval befejezte az előadást. Utána amúgy ezt megbeszéltük.


Meg egyszer az ofőm a folyosón ordítva szidta anyámat, mire visszaordítottam neki. Amúgy olyanért cs-szett le, ami meg se történt, csak nem hallgatott végig..

2014. jún. 9. 22:48
 7/14 A kérdező kommentje:

Báár ha végiggondolom nekem i vannak még dolgaim :D Nos, nem vagyok az a csendes típus..


Kettes, nálunk egy srác tényleg kiugrott az első emeleti ablakból, majd elfutott, a tanár meg a másik irányba futott utána :'D

2014. jún. 9. 22:49
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Még folytatnám azzal, hogy a napköziből rendszeresen megszöktem, és mászkáltam a folyosókon meg a tantermekben. Egyszer az iskola területét is elhagytam. Néha teledobáltuk a WC falát vízbe áztatott WC-papírral. Egyszer megnyitottam az összes csapot, majd miután a takrító elzárta, újra, és ő meg nem tudta mi van. Volt egy osztálytársam, aki az ebédlőben rendszeresen beleöntötte az egyik vizeskancsóba az ételt. Meg ki volt rakva a leves minden asztalra, és abba is beleöntött mindent. Volt egy lépcsőforduló, aminek a közepén le lehetett nézni a földszintig, és ott ledobáltuk egymás táskáját. A gondnok cseresznyefáját minden nyár elején leszüreteltük. Egyelőre ennyi jut eszembe.
2014. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Középiskolában egy gyerek megverte a barátnőmet. Miután beértem az iskolába, az első dolgom volt beleverni a srác fejét egy szekrénybe, adtam neki 1-2 állast, aztán ott hagytam a földön, és bementem órára. Kb. 10 perc múlva jött értem az osztályfőnököm, nagy ügy lett belőle, de miután elmondtam mit tett, nem volt pofája a szülőknek még nagyobb port kavarni. Egy igazgatóival "megúsztam".


Általános 8. osztályában pedig egy tanárom rám szállt. Megkérdezte, ki milyen politikai rendezvényen vett részt Március 15.-én, illetve kerek-perec rákérdezett, melyik párt szervezte azt. Nos, akkor, réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban, én Jobbikos rendezvényen voltam a szüleimmel. Onnantól kezdve szigorúbban bánt velem, lenézett, rasszistának hívott, és egyéb nyalánkságok. A ballagás előtt 3 héttel szerettem volna megbeszélni vele a dolgot, elmondani, hogy engem nem igazán érdekel a politika, a rasszizmus pedig taszít, de süket fülekre találtam. Közölte velem, hogy politikáról egyenlő, felnőtt felek beszélgetnek, az én dolgom hogy hallgassam, amit mond, és fogjam be a szám. Mindezt óra közepén. Vitatkoztunk, az lett a vége, hogy elkérte az ellenőrzőmet, odavittem az asztalához, szarkasztikusan ennyit mondtam: "Parancsoljon, Mein Führer!"

Azt a csendet szavakkal nem lehet leírni. Kimentem a teremből, nem írt be, nem lett semmi következménye a dolognak, egy héttel később mint ha mi se történt volna, megtartotta az utolsó közös óránkat, nem szólt hozzám, egyetlen kérdést tett fel, a tanultakkal kapcsolatban, azt is normális hangnemben, és ezután már nem is láttuk egymást.

2014. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze!


Az egyik jóbarátomat ebéd közben cseszegtették. Nekem ebből elegem lett, felálltam, és belevágtam a krumplilevesbe a 2 gyerek fejét, majd néztek nagyokat!

2014. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!