Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez normális a tanárnál?

Ez normális a tanárnál?

Figyelt kérdés

A nèmet tamárom...most kèszülünk ilyen nyelvizsgás versenyre...ott volt ilyen èzeles tèmakör...ès ugye èn nem reggelizem meg ebèdelek(reggel nem vagyok èhes..haza meg ugy kb 3-4körüp èrek haza) ès monsta ,hogy normálisan kène ètkeznem..meg hogy előbb utóbb elötte ájulok el..😑

A másik meg mèg olyan volt ,hogy èn règgebben szerettem a nyelvet nagyon de emiatt elkezdtek cikozni a töbiek így feladtam ès azt is ,hogy nèmettanár legyek..:D

Ő èszrevette rajtam az ,hogy nem èrdeklődöm úgy a nèmet felè stb..ès beszèlgetett velem ,hogy ez mièrt van meg ki volt az..meg szeretnè ha újra szeretném...

Ti megtennètek ilyet egy diákotokèrt....


2017. nov. 3. 14:14
 1/7 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosnak tartom amúgy ezt tőle..de nem tudom..

Ja amugy 13/L.

2017. nov. 3. 14:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek teljesen normális dolgok, felesleges bármi mögöttes dolgokra gondolni.

Szeretné, ha a diákok jól lennének, és érdeklődik. Ez a jó tanár.

2017. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na eddig ketten is kerdeztek,hogy melyik varosban van ez....budapesten van
2017. nov. 3. 14:22
 4/7 A kérdező kommentje:

Mármint privatban😂

Igen jo dolog ez egy tanarba csak soha eletemben nem foglalkoztak velem ennyit es igy meglepo

2017. nov. 3. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én valaha zongorát tanítottam Budapesten, és a fiatal tanítványaimat pl csokival, édességgel tudtam motiválni, az idősebbeknek meg kellett mondanom a frankót, ha úgy éreztem lassult a fejlődésben. Aztán kiderült, hogy a haverjai azzal cikizték, hogy túl sokat zongorázik, és amúgy is, minek a zenélés? Ha valamit szeretsz csinálni sose hagyd abba azért, hogy másoknak megfelelj!
2017. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát én a nyelvet nem hagynám abba, az mindenhol szükséges, most cikiznek, pár év múlva meg majd te nézheted le őket, mikor neked nyelvvizsgád lesz
2017. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Szerintem normális. Én is igyekszem egyenként figyelembe venni a diákok dolgait, az egyéni fejlődésüket, az erősségeiket. Minden félév elején van is ilyen "csoportterápia" ahol elmondják, milyen félelmeik vannak a nyelvtanulással kapcsolatban (pl. miért nem mernek megszólalni) és hogy hogy érzik, fejlődtek-e az utóbbi hónapokban. Vannak kifejezetten önbizalom és "megszólalási bátorság" fejlesztő gyakorlatok is, amiket eleinte csak azért csinálnak mert kell, utána meg már ők kérik. :)
2017. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!