Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális, ha sorozatosan...

Az normális, ha sorozatosan az osztályfőnökömmel álmodok?

Figyelt kérdés
Na nem olyan álmokra kell gondolni.:) Általában valami olyasmit szoktam álmodni vele hogy az egész napot együtt töltjük, mintha valami nagy barátok lennénk, vásárolunk, fagyizunk meg ilyen hülyeségek. A valóságban kedvelem őt, bár vele ezt sosem éreztetem mert mindenkivel megtartom a 3 lépés távolságot, eléggé magamnak való vagyok. Szerintem ő nem igazán csíphet engem , nem vagyok éppen a tanárok kedvence. Miért álmodok majdnem minden éjszaka vele? Felnézhetek rá vagy ilyesmi? Kezd zavarba ejtő lenni a dolog... -18L

2017. okt. 20. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pasi az illető, alighanem tudat alatt szerelmes vagy belé. Az is lehet, hogy mivel zárkózott vagy, ő az, aki a napod túlnyomó részében leginkább a szemed előtt van, így nem csoda, hogy az álmaidban is ő a főszereplő... :)
2017. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Dettó ez van velem !!!!!!!! Csak az én ofim nő.. nagyon bírom. :))) Obama példaképem 22/L
2017. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Obamat nem akartam írni hülye a teló 😂😂😂
2017. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Obama-s vagyok még mindig. Azért almodsz vele sokat, mert tudatalatt atakarsz vele élni dolgokat, amelyeket a való életben nem mersz, ezért az almodban atelheted ezeket.
2017. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális. Azért van, mert kedveled őt, te is írtad.


Én meg gyakran álmodok a legjobb barátommal. Valamikor hetente kétszer is megjelenik az álmomban. :D

2017. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, az illető férfi, de a valóságban nem éreztem iránta vonzalmat, meg igazából úgy teljesen közömbös volt számomra ,úgy értettem tanárként kedvelem és mint embert, mert már nagyon sokszor kihúzott a sza*ból...De amióta ilyen álmaim vannak, inkább kerülöm... Olyan furcsa a szemébe nézni úgy, hogy minden éjszaka az álmaimban jelenik meg :D Persze tudom hogy ez sem megoldás.
2017. okt. 20. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:

"tudom hogy ez sem megoldás"


Mármint mi nem megoldás milyen problémára?

2017. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az nem megoldás hogy kerülöm. Nem is tudom sajnos kerülni nagyon, mivel minden nap látom :)
2017. okt. 24. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!