Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Államvizsgán vajon tudják ezt...

Államvizsgán vajon tudják ezt a vizsgáztatók?

Figyelt kérdés
Hogy a hallgatók hanyadjára futnak neki az államvizsgának épp. Tudják ők ezt papírokból, vagy fogalmuk sincs róla?
2017. nov. 3. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez nekik lényegtelen.
2017. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekik lehet, hogy az, de a vizsgázóknak nagyon nem, ha épp az utolsó esélyét kapja, és megint megbuktatják valami hülyeség miatt.
2017. nov. 3. 14:27
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rossznak kell lenni ahhoz hogy államvizsgán megvágjanak.
2017. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerinted viccből tettem föl ezt a kérdést? Engem 2-szer már megvágtak! Ha a következőn is megtörténik, egy lehetőségem marad összesen. Pedig heteket készültem rá. De itt ennyire komolyan veszik. Egy apróságot nem tudok, és vége az egésznek...
2017. nov. 3. 14:45
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Kamu. Egy apróságért biztos nem buktatnak. legfeljebb te gondolod apróságnak :)
2017. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:)) Oké, ahogy gondolod.
2017. nov. 3. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Tanulmányi osztály nézi, hogy mennyiszer vizsgázhat valaki.

Nézheti a tanár is, de aki ezzel foglalkozik, annak túl sok szabadideje van. Azért van a TO, hogy ezt szűrje.


Nem ezen múlik. Azon múlik, most mit tud mutatni. Nem leszek vele elnézőbb, nem leszek vele szigorúbb. Vannak olyan hallgatók, akiket megjegyzek, mert többször látom őket.


Államvizsgán nem nehéz megbukni. Elég, ha nem érted a tételt. Ha önállóan nem tudsz 5 összetett mondatott elmondani a témáról, nincs helyed ott. Nem jótékonysági rendezvény az államvizsga! Mérnöki diplomát nem fog senki adni sem szánalomból, sem pénzért.


Azt tudom tanácsolni, hogy másnak add elő a tételeket. Meséld el, miről szólnak. Majd ők belekérdeznek részletekbe, amiket még jobban el tudsz mondani. Ezzel mélyíted a tudásod.

2017. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen kérdező, tudják, sőt az összes eddigi jegyedet is látják a Neptunban.
2017. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Pedig heteket készültem rá."

Na ez a baj, a képzés általában néhány félévből áll. Egy lazább szigorlathoz kell néhány hét, nem egy államvizsgához!

2017. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
melyik szakra jársz, hogy ilyen keményen veszik?
2017. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!