Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit vigyek neki ajándékba?

Mit vigyek neki ajándékba?

Figyelt kérdés

Különtanárommal most elválnak utjaink, de mondta, hogy azért elötte koccintunk egyet. Szeretnék neki ajándékot is adni, egy része meg is van, csak valami még kéne mellé. Gondoltam borra és tudom is milyet szeret, de nem iszik kb soha igy azt nem tartom jo ötletnek.

Esetleg bármi más tippetek van? Nagyon jo a kapcsolatunk. Egy 40es éveiben járo hölgy.

Vagy bárki tud alkoholmentes italt ajánlani? Ami nem ilyen kola fanta?:D



2017. nov. 6. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy,hogy koccingatni szeretnél? Majd szilveszterkor...szerintem búcsú ajándéknak jó egy levél (képeslap), felidézed benne az emlékeket, vagy valami kézzel készített ajándék vagy olyan amit kitudd rakni otthon, hogy te juss eszébe, ha majd ránéz...
2017. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

18 vagyok és ő mondta, hogy koccintsunk (bár lehet még régebben én ajánlottam neki, de arra nem emlékszek)

Igazábol olyat már kapott tölem karácsonyra meg egy képeslapot is mert kérte, hogy küldjek:D

Az ajándék egy része egy jellegzetes karkötö ami csak rám emlékeztetné...


Hát elég furcsa, hogy ezen ennyit gondolkozok, mert ő tuti nem foglalkozik "velem" ennyit... amugy van életem:D

2017. nov. 8. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!