Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vigyek ki ajándékba?

Mit vigyek ki ajándékba?

Figyelt kérdés
8 éve ismerek egy lányt interneten keresztül, aki Spanyolországban él. Már igazából testvérként szeretjük egymást. Viszont ezen hosszú idő alatt mindössze kétszer találkoztunk itt Magyarországon. De ezúttal én megyek ki hozzá. Jövő héten repülök és most bepánikoltam, mert nem tudom, hogy mit illene vinnem. Az anyukájával is nagyon sokszor skype-oltam, nagyon szeretem, úgyhoyg neki is szeretnék legalább egy kis apróságot adni, ha másért nem akkor azért mert 9 napig náluk lakhatok majd... ja igen, pénzről hallani sem akarnak, arról is nehéz volt lebeszélni őket, hogy a repjegyem kifizessék. Van még egy húga és egy bátyja is. Sajnos nem rég halt meg a lány cicája és nagyon szerette, beszéltünk arról, hogy őt az emlékek boldoggá teszik és nem az a fajta aki egy iylen tragédia után évekig nem akar macskát sem látni. Éppen ezért vettem neki egy macskát ábrázoló medált. Ja és ott tartózkodásom alatt lesz a szülinapja is, szóval pláne vinni szeretnék ajándékot :D Bár ő erősködik, hogy az ő ajándéka én leszek :) De azért kérlek adjatok tanácsot :/ Ja és fontos hogy nem lehet az ajándék nagy és folyadék (kiv. parfüm) a repülés miatt.

2015. aug. 15. 22:07
 1/3 A kérdező kommentje:
22/F
2015. aug. 15. 22:08
 2/3 anonim ***** válasza:
felfújható orbán viktor
2015. aug. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát, valami jellegzetes magyar dolgot pl. hímzett táska, póló vagy ilyesmi, én a német barátnőmnek ilyesmiket vittem ajándékba, és nagyon örült nekik. :) Ha van a környékeden hagyományőrző bolt, akkor ott hihetetlen cukiságokat vehetsz.:)
2015. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!