Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rég nem látott barátnak mit...

Rég nem látott barátnak mit vigyek ajándékba, ha azóta lett két gyereke?

Figyelt kérdés

Egy fiú barátomról van szó,akivel pár évig haragban voltunk, aztán én messzire költöztem, mire kibékültünk volna. Most megint kezdünk jóba lenni és jövőhónapba lehet hogy megtudom őket a párommal látogatni.

Azóta neki van egy felesége, egy 1-másfél éves kisfia, és egy 3-4 hónapos kislánya.


mit illik vinni?

szeretnék a gyerekeknek valamit, illetve a feleségének is,mert régen tudom hogy nem kedvelt engem és most ő is barátkozósabb. Szerintetek?



2014. szept. 17. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekeknek játékot (mi mást egy csomag pelenkát mégse vihetsz), feleségnek bonbont, a srácot meg te ismered, a ráfordítandó összeggel együtt. De lehet valami praktikus konyhai eszközt is.
2014. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ház asszonyának vigyetek virágot, a ház utának 1 üveg bort, a gyerekeknek valami apróságot keress a neten.
2014. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!