Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SOS! Nem vagyok jól, de mivel...

SOS! Nem vagyok jól, de mivel a 2 hónap alatt már hiányoztam egy hetet a szüleim azt mondják muszáj suliba mennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam, émelygek, nem jó a közérzetem stb. Nem tudom mit csináljak. Segítségeteket kérem gyorsan. Holnap felelünk és ebben az állapotban úgy érzem nem igazán menne, a tanár pedig olyan, hogy nem veszi figyelembe. Előre is köszönöm.
2017. nov. 6. 18:14
 1/1 anonim válasza:
Gondolom azóta kiderült, hogy "csak" iskolai lámpaláz, vagy esetleg egy vírus volt. Ha gyakran vagy beteg, érdemes lenne pl. C vitamint / multivitamint / Echinacea cseppet / Béres cseppet szedni, főleg a téli időszakban. Ha az iskolában nem érzed jól magad, a szüleiddel kéne megbeszélni ezt. Ha valóban beteg vagy, orvoshoz kell menni. Ha simán nincs kedved iskolába menni - ha van oka, rendezni kell. Ha nincs, akkor valóban iskolába kell menni.
2017. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!