Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon sokat hiányoztam. Mi...

Nagyon sokat hiányoztam. Mi lenne most a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon jó tanuló voltam/vagyok, viszont mostanában elég sokat hiányoztam egészségügyi okok miatt, már rendben vagyok, de nem tudom, hogy pótoljak be mindent másfél hónap alatt. Annyi hiányzásom nincs, hogy osztályt kéne ismételnem, vagy osztályozóvizsgát kéne tennem, de nagyon le vagyok maradva , sok dolgozatom hiányzik.. Szeretnék továbbtanulni és most vagyok 11-es ezek a jegyek már beleszámíthatnak, félek, hogy ha becsúszik 1-2 rosszabb jegy a bizonyítványba akkor lőttek a jövőmnek. Eddig sose volt négyesnél rosszabb jegyem semmiből. Szerintetek, ha beszélek a tanárokkal akkor kapok esélyt a javításra?
2017. ápr. 26. 00:09
 1/2 anonim válasza:
Ha betegség miatt akkor osztályozó vizsga! A tanárok is úgy fognak hozzá állni, amikor a te cipődben jártam akkor nekem 3-3 nagyobb anyagot kelett bemagolni és mindn meglett 4-5 ös :)
2017. ápr. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy kapsz esélyt javítani. A tanáraid fognak a legjobban segíteni.

Én tanárként mindig értékelem, ha a diák a küzdést választja a könnyebb út helyett.

Hajrá! :-)

2017. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!