Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szivatnak a suliban. Mit...

Szivatnak a suliban. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
a suliban van 2 felsőbb éves akik ha megatnak azt mondjak egymasnak h nézd mar hogy nez ki vagy valami ilyesmit es aztan rohognek. mit tegyek ellene? es még van egy gyerek aki tul jofejeskedik de ugy h masok előtt és igy mások is kiröhögnek. ezek ellen mit tegyek? a válaszokat köszönöm. (bocsánat a nem nagybetűs, tagolatlan mondatokért)

2017. nov. 6. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
mondd hogy mákos a fogad öcsém ..:DD
2017. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dedós szinten vannak, nagyjából óvodás korosztály csinálja ezt, ne foglalkozz vele. Ha megbízol tanárban, megbeszélheted vele, de gondolom nincs ilyen ember a közeledben. Jó lenne, ha a szüleiddel tudnál erről beszélni. Nagyon tönkreteheti egy tinédzser önbecsülését, pedig valójában őket minősíti. Sokat szenvedtem ilyenek miatt, kislánykoromban szemüveges voltam, olyan igazi szódásszifonom volt, csúfoltak is néhányan. Amikor nagyobb lettem, akkor azért csúfoltak, mert nagyon vézna voltam és későn érő típus lévén elég fejletlen voltam, amikor a többi lány már mind nőiesedett. Középiskolában már nem nagyon emlékszem ilyesmire, nem tudom, ez annak a hatása-e, hogy kontaktlencsére cseréltem a szódásszifont (de nem lettem sokkal kövérebb akkor se), vagy csak az osztálytársaim voltak annál érettebbek, hogy csúfolódjanak...Mindenesetre megjegyeztem magamnak azokat az embereket és embertípust és későbbiekben sem bíztam meg bennük. Ma már a többsége elhízott, koravén 39 éves, én meg virágkoromat élem. Nem öregedtem olyan ütemben, ahogy az évek teltek. Anya lettem, nőies, most már inkább karcsú, mint vézna, és senki sem mondaná meg, hogy 39 éves vagyok és nem 25. Persze alakulhatott volna úgyis, hogy megmaradok szódásszifon szemüvegesnek, de azt hiszem, ma már akkor sem adnék ilyen emberek véleményére. Egyszerűen a többség nem érdekel. A kislányomat nagyon féltem hasonló helyzetektől, pedig olyan szép, hogy az leírhatatlan, még kicsike, de épp valamelyik nap láttam, hogy kinevették, mert pislogott, amikor felé rohantak és úgy belesajdult a szívem, mert tudtam, hogy rengeteg gonosz gyerekkel és emberrel kell még szembenéznie az életben.
2017. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!