Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem ül mellém senki a...

Miért nem ül mellém senki a suliban?

Figyelt kérdés
Most mentem középsuliba és mindenkivel jóba vagyok meg bírjuk egymást az emberekkel de annyira zavar hogy már megint én vagyok az a szerencsétlen aki egyedül ül és nincs egy biztos pontja akivel mondjuk kettesbe lehetne.
2017. nov. 6. 22:22
 1/8 Unikornispata ***** válasza:
94%
Mert nyomorultak.Fel a fejjel!Nem szorulsz senkire rá!
2017. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én addig örültem amíg egyedül ülhettem. Nem kell az, hogy valaki úgy érezze, függök tőle.
2017. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd magad rosszúl! Biztos vagyok benne hogy más is érez így, úgyhogy biztos nem vagy egyedűek :))

Lehet hogy nem a legmegfelelőbb társaságba kerűltél, de ennyi. Nincs mit csinálni. Emiatt ne érezd hibásnak magad.

Meg ha most mentél középsuliba, lehet hogy még nem is ismernek jól a többiek. Ez még biztos változni fog, nyugi...

2017. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Büdös vagy?
2017. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is űltem egyedűl és szeretem! Jó nagy helyem volt :)
2017. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzteben, kialakultak már a klikkek és úgy alakult, hogy az első padban egyedül ültem. A legmegalázóbb az volt, amikor szánalomból ültettek mellém valakit.
2017. nov. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nem ismerték fel az értékeidet. Kívánsz vmit tenni azért, h ez változzon?
2017. nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én melléd ülnék:)
2017. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!