Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti is voltatok már úgy hogy...

Ti is voltatok már úgy hogy szívesebben meghalnátok mint hogy bemenjetek suliba meg tanuljatok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2017. nov. 7. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

volt bizony tavaly amikor vizsgáztam :D

19/F

2017. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Viszont felnottkent sokat erzem igy a munkahelyemmel kapcsolatban. Mivel nem tudtam tovabbtanulni sem kepesitest szerezni igy mindig az alja munka jutott. Most is kozmunkas vagyok, takaritok.

Szoval addig orulj amig suliba jarsz, es ha nem tanulsz, akkor fogod ezt az erzest meg halmozottan erezni egy sz@r munkahelyen.

2017. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én 14F vagyok és minden nap... írhattok még.
2017. nov. 7. 23:11
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 takarítani könnyű csak kevés a fizetés
2017. nov. 7. 23:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Volt... nagyon nehezen ment a tanulás, aztán próbáltam apró lépésekben de kitartóan haladni. Minél többet gyakoroltam, annál könnyebben ment.
2017. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Lenyomtam egy kéttannyelvű gimit meg egy orvosi egyetemet, de soha nem volt ilyen érzésem. Olyan persze gyakran volt, hogy semmi kedvem nem volt tanulni, de azért ilyen miatt meghalni nem volt kedvem. Másért viszont igen.
2017. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"takarítani könnyű csak kevés a fizetés"


Egy eleten at?

Nos rendben van, akkor tedd te is kedves kerdezo, ebben az esetben tenyleg kar iskolaba jarnod es ott rontanod a levegot.

2017. nov. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, de a meghalás miért jön nála előbb szóba, mint a lógás? Ez fura. 23/f
2017. nov. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

33/f...

Igen volt ilyen... részben ez vezetett ide ahol most vagyok... szemetet szedek 8 sötétbőrű kedves társaságában...

Ma már örömmel mennék, csak mehetnék :'(

2017. nov. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Egyszer én is mondtam ilyet. Apunak, hogy jobb lenne meghalni, mint töriből dolgozatot írni, mert rohadtul nem érdekel a legtöbb humán tantágy. Úgy kifenekelt apu ezért a szövegért hogy csak na. Ráadásként megmutatta milyen a fizikai munka, mi vár rám, ha nem tanulok rendesen és egyáltalán milyen a suli után az élet. Munkahelyen nincs ám nyári szünet és senkit nem érdekel mihez van kedved. Ha nem teszed a dolgodat, akkor kivágnak, mint azt a bizonyos macskát.


15 / f

2017. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!