Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek keringőzzek?

Szerintetek keringőzzek?

Figyelt kérdés

(Nem tudom jó helyre raktam e a kérdést...)

Az van, hogy nálunk a suliban a nyolcadikosok minden év végén keringőznek. Most kérdezték, ki akar menni, de nem tudom mit mondjak...nem vagyok valami táncos profi, meg nekem egy kicsit fura ez a "menyasszonyi" ruha, de minden osztálytársam azt mondja menjek el, nem fogom megbánni, de még nem mertem válaszolni... Szerintetek is megérné elmenni? Ti mit mondotok, nektek ha volt, milyen volt? Félek, hogy elrontanám vagy nem tudom...

Üdv, 14/L



2017. nov. 17. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is kell táncolni 8.végén csak nekünk palotást.:D Én tavaly is táncoltam mert az akkori nyolcadikban nem voltak sokan a lányok.Először nem akartam még a tanárnak is mondtam h soha nem fogok táncolni főleg azzal az osztállyal nem.Aztán rám erőltették hogy táncoljak.:/ Nem örültem neki mert a szabad időmből vettek el és nem is élveztem.Aztán egy pár próba után egész vicces volt meg tetszett.Amikor eljött h elő kell adni akkor tiszta ideg volt mindenki.:D De valami eszméletlen jó volt!!! :D El is rontottunk pár lépést de nem volt nagyon feltűnő. :D Hidd el megéri egy jó kis emlék lesz!
2017. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy nap,amikor mindenki mesebeli hercegnő lehet :) (illetve szalagavató,plusz az esküvő) Nem kell félned,hogy elrontod, béna leszel,stb. Megtanítanak táncolni rendesen. Szerintem mindenképp menj el,jó buli lesz!
2017. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rá kell téged beszélni, akkor lehet, hogy inkább hagyjad:) Ha nem egyértelmű, akkor nem baj, hogy kimaradsz belőle:) Szerintem ez olyan szereplős dolog, ezt csak akkor vállald be, ha nagyon akarsz. Ja meg van kedved még erre áldozni a szabadidődből, mert gondolom lesz valami koreográfia. Amúgy vannak még rajtad kívül nem profi táncosok biztos, amúgy konkrétan azt a fajta táncot nem is feltétlenül próbáltad még, lehet, hogy tökre jól menne. Ha van késztetés, csináld, ha nincs, akkor ne. Ja meg Xezer forint a kölcsönzött/ varratott ruhára pluszban, megmég a tánctanárra, meg a tánccipőre.
2017. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem zártam még teljesen ki az ötletet, a ruhát, tánctanárt meg az iskolai alapítvány intézi, magyarán ez nekünk egy ingyenes buli lenne :D óó, első válaszoló: nekünk is a palotást akarták először, de megszavazta a két osztály, hogy keringő legyen :P
2017. nov. 17. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd ki. Biztos, hogy örök emlék lesz:D
2017. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
90%

Viszont azt vedd figyelembe hogy nem olcsó dolog: ruha bèrlès,haj,cipő,stb.

Meg azèrt idődet is elveszi,nekünk legalàbb is heti 2 próba volt. Egyèpkènt pedig úgy is fogsz tàncolni 12.-ben :)

2017. nov. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem fölösleges. Úgy is lesz szalagavatód, esküvőd, és fogsz olyan eseményre menni, ahol ilyen ruhát felvehetsz, és táncolhatsz.

(Le lehet pontozni, nekem ez a véleményem!)

2017. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!