Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szemüvegesek ti hordtok tesin...

Szemüvegesek ti hordtok tesin szemüveget?

Figyelt kérdés
Nem tudom hordjak e mert ha nem hordok picit halványan látok,de minden órán van kézi ahol volt olyan hogy elhajlott a szára és meg kellett javítani.Úgy nem tudom hogy használom tesin és ha kézi van leteszem mert a tanárbá nem engedné,de így felméréseknél nem dobok pontosan és vagy hordom egész órán vagy egész órán nem hordom,ti hogy szoktátok? 12/l
2017. nov. 18. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én hordom.
2017. nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is hordom. Nélküle elég rosszul látok, és zavar, ha nincs rajtam. Sőt, ezzel nem tudom, hogy én csak vagyok e így, de ha nincs rajtam, akkor nem is hallok annyira. :D Általánosban próbálkoztam egy ideig, hogy inkább leveszem, de nem volt jó. Most gimiben meg már nincs akkora veszélye magamon hagyni, ha felém jön a labda, akkor kézzel védek. Azt ennyi. :D
2017. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

*csak én vagyok e így

Bocsi, összecseréltem a szavakat. :D

2017. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem hordok
2017. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát, amikor annyi idős voltam mint te, akkor nem hordtam tesiken a szemüveget, mert akkor még nem volt olyan rossz a szemem mint most. Viszont így öt évvel később már kénytelen vagyok hordani,mert nélküle sajna a kisebb labdákat se látom, csak akkor, ha már az arcomba akar csalódni :(

Szóval szerintem csak akkor hordj, ha már nagyon rossz a szemed.

2017. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem csalódni hanem csapódni*

Sry, autokorrektor :')

2017. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
1-2-szer megpróbált rávenni a tanár hogy levegyem mert "összetörik". Csak közöltem hogy konkrétan szart se látok nélküle így maradni fog.
2017. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem már 12 évesen is annyira rossz volt a szemem, hogy két méterre előre láttam csak, úgyhogy hordtam.

Aztán 14 évesen kaptam kontaktlencsét, aminek annyi volt a lényege, hogy edzéshez beraktam, de minden mást szemüvegben csináltam.

16 évesen meg meguntam a bénázást a szemüveggel, és váltottam egész nap kontaktlencsére.

2017. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Régen hordtam, de mostmár nem. A kedves oszt. társaim mindig arcontörölnek a labdával, én meg nem akarom hogy összetörjön a drága szemüveg.
2017. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én hordom , mert szemüveg nélkül kb az orromig se làtok rendesen , tesitanàrunk jófej és tudja , hogy mi van így momdta , hogy ha olyan jàték van az oràn amit ugy érzek a szemüvegemre veszéjt jeltene , nem muszàj be àlljak jàtszani . Mivel tudja , hogy ha a szemüvegem szét megy akkor én kb a vaksàggal egyenlő vagyok mert enélkül semmit se làtok és hàt kocsival jàrok suliba ami meg cink lenne amikor a km oràt se làtom ...

Én kénytelen vagyok hordani mindig :)

2017. nov. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!