Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen gyerekesek mostaná...

Miért ilyen gyerekesek mostanában a 18 évesek?

Figyelt kérdés
Mostanában azt látom, hogy gimnáziumban a 12. osztály egyenesen hasonlít az általános iskolás 4. osztályosokra. Nem csak suliban, de utcán is. egymást csikizik, tökön rúgják egymást mert miért ne, vagy ezzel köszönnek egymásnak, felpofozzák egymást, fizikai sebeket ejtenek egymáson, a lányokat molesztálják (oldalbabökdösik, elveszik a telefonjukat és átnézik a képeiket, stb), akinek jogsija van, úgy vezet mint az állat, minden hétvégén halálra isszák magukat, mindenkivel (tanárokkal is) nagypofájúak, szemetek vagy egyszerűen mint kb. egy 10 évest látnék. Semmilyen érettség nincs bennük, nem felelősségtudatosak. Csak engem irritálna ez? Mitől ilyenek?

2017. nov. 19. 22:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom hol élsz, de egyáltalán nem helytálló amit leírtál. Konkrétan egyik sem igaz. Ivás az előfordul, de egyáltalán nem vészes mértékben. Arról nem beszélve hogy azért megnézném azt a 4.-est aki iszik xd
2017. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Én is az egyest támasztom alá, 100-ból jó ha egy emberre vonatkoznak az általad leírtak, lehet nem csak rá kéne felfigyelni. :)

Néhányan csak a problémákat keresik az életben, ez szomorú.


Az oldalba bökdösés és a telefoncsenés meg melyik bolygón számít molesztálásnak?

2017. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Saját magamról tudom ,hogy nálunk ez volt és az összes külső haverom osztályában is mindenhol ez volt.Nyilván nem iszik a 10 éves, de 10 éves körüli a mértéktartásuk...
2017. nov. 19. 22:27
 4/24 A kérdező kommentje:
Azért ha valaki elveszi a telefonod és a meztelen vagy rejtett képeidet végignézi, mert te nem tudod visszavenni, az már felér azzal. És nem hagy nyugton, folyton cseszeget, az se normális.
2017. nov. 19. 22:28
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Nalunk is vannak ilyenek, az egyik lány (19) éves hangossan beleszokott böfögni az órákba, semmi nem érdekli egésznap fotózza magát meg fetreng a padon, de ő már nagy lány....
2017. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A hangosan böfögés és fingás, meg az órákon való röhögés az már kezd nálunk a normává kialakulni... És a környék legjobb iskolája vagyunk, nem valami kisegítő.
2017. nov. 19. 22:31
 7/24 anonim válasza:
100%

Akinek a telefonja tele van meztelen képekkel az meg is érdemli ezt. Xdd

Szerintem nincs baj azzal,ha egy 18 éves gyerekes. Miért legyen mindenki ugyanolyan egyhangú és komoly? Én 19 éves vagyok,és nem iszom,és nincsenek meztelen képek a telefonomban...

2017. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
4, Nyilván de eléggé elszigetelt esett. Nem egy suliból vannak ismerőseim, barátaim és senki sem mesélt soha ilyen mértékű tahó osztályról
2017. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Amit leírtál, az 10 éves korban se normális. Egyszerűen valaki vagy ilyen életre szóló idióta, vagy sose volt ilyen.


Mi időnkben azért nem láthattál hasonlót, mert egy szűk réteg járhatott csak gimnáziumba, ahol keményen hajtani kellett a bennmaradásért, egyetemi felvételért, stb. Ma kötelező jelleggel behajtanak a középiskolákba mindenkit, mégis mit várunk, mi lesz ott? Régen se voltak különbek az emberek, csak akkor ezek 18 évesen már három műszakban voltak a fémműben, vagy rakodtak a MÁV-nál, és nem értek rá baromkodni.

2017. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%

Tehát neked"

Az oldalba bökdösés és a telefoncsenés nem számít molesztálásnak"? Te milyen helyről jöttél?

2017. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!