Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rossz ember vagyok, amiért...

Rossz ember vagyok, amiért így cselekszem?

Figyelt kérdés
Egészen a múlt hétig nagyon kedves voltam a társaimmal, aztán elegem lett a dologból, mert úgy éreztem, csak kihasználják a kedvvességemet, és most kicsit visszavettem. Pl, eddig egy csomóan tőlem kunyeráltak vizet, én pedig azt vettem észre, hogy a nap végére úgy fogyott el 1,5 liter, hogy én alig ittam belőle, és még menni akartam edzeni, szóval fogtam magam, és mostanság megmondtmm a társaimnak, hogy ne haragudjanak, de nem adok nekik, mert reggel 9-től délután 5-ig óráink vannak, én pedig utána még megyek edzésre is, és szükségem van a vízre, amit hozok. Az egyik társamnak meg az a szokása, hogy nem hoz tollat, és az enyémet használja. Most fogtam, és kitettem a plusz tollat a tolltartómból, és csak azt vittem magammal, amivel én írok, meg egy tollbetétet, ha kifogyna, hogy ne kelljen kölcsön adnom neki, amikor ismét el akarta kérni... (Ugyanez a társam nem szólt nekem, amikor beteg voltam, hogy doga lesz a következő héten, és úgy gondoltam, ezek után nyugodtan hozhat magának tollat, meg egyebek.) A másik pedig, hogy az egyetemen a testnevelést 20 kód megszerzésével lehet teljesíteni. Nekem több kódom van, mint 20, mert mindig veszek bérletet, hiszen megyek edzeni rendszeresen. A többiek pedig egy üveg olcsó bort akarnak adni nekem, hogy kapjanak kódot. Én nem is szeretem a bort, szóval megmondtam, hogy darabja 300 Ft a kódnak, (ami így is olcsóbb, mint maga a belépő a kondiba), és vagy kifizetik azt, vagy nem kapnak kódot. Látom, hogy a társaim ferde szemmel néznek rám, de én is kifizettem a kondi tagságimat, megveszem a vizemet, a tollat, stb, szóval most nem áll szándékomban többet jótékonykodni úgy, hogy semmit nem kapok cserébe, mert én képes vagyok elhozni a cuccaimat az órákra,és a többi...

2017. nov. 24. 19:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pff, egy hét diákmunkával megkeresi bárki az ösztöndíj árát. Akkor talán nem kell antiszoc, mérgező embernek lenni.
2018. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!