Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha egy osztálytárs...

Mit tegyek, ha egy osztálytárs bejárkál hozzám?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődőtt, hogy év elején csatlakozott hozzánk egy másik suliból való logis osztály fele. Azzal az osztállyal jött egy elég buta gyerek, elvileg valami problémája van. Aztán ez a gyerek elkezdett hülyén viselkedni, kiverte a neont, a lányok fenekét fogdossa, ezt ismitelgetve: "szééép!!!" Aztán egyik haveromnak azt írta, feljött hozzám délután. Megkérdezte, hogy igaz-e, én meg így bámultam, hogy "Mi az Isten!?"...aztán mondtam, hogy nem ,(hiszen én enyhén szólva utálom őt). Aztán mutatott képeket ,ahogy a liftben áll, meg a mi lépcsőházunkba űcsörög, aztán meg a mi ajtónk előtt áll! A szomszéd szerint bekopogott, hogy ő egy jó "ismerősöm", és engedjem be... Ezt ötödször csinálja... Az osztályfőnököt nem érdekli, anyámék meg vállat vontak... :/

2017. nov. 24. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
besétálsz a rendőrségre és zaklatásért feljelentést teszel
2017. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Próbálj meg az ofővel, vagy az igazgatóval beszélni megint. Ha nem jön be, akkor a szüleid is megunják már gondolom. De, ha nem akkor tényleg ott van a rendőrség.
2017. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!