Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet köze a nyelvtan órai...

Lehet köze a nyelvtan órai versemnek, ahoz hogy furán viselkedik velem? 15l

Figyelt kérdés
Nyelvtan is egy a csoportbontott óráknak. A mi csoportunk az irányított versírást csinálta és hát a versem nyilvánvalóan egy szerelmes vers. Fel is kellett órán hangosan olvasni. És mindenki azt hiszi, hogy az egyik srácról írtam a csoportból, akinek van barátnője, aki szintén az osztálytársam. A koliba valaki beszélt a versemről és kiváncsi volt rá ezért megmutattam, azóta furcsán viselkedik velem. Távolságtartóbb és néha nagyon kicsit bunkó. Amúgy semmit nem csináltam, és amikor kérdeztwm, hogy van e valami baja azt mondta nem. Szerintetek lehet köze ehhez a versemnek?
2017. nov. 28. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Elég sok dolgot beképzelhet most rólad, belemagyarázott dolgokat a viselkedésedbe hogy ő miatta viselkedsz x módon, ezért változik a viselkedése neki is.
2017. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Miért hiszi az egész csoport, hogy a versed Fux Bélának szól?

Azért mert fűnek-fának elmondtad, hogy tetszik, amellett lesír rólad.

Éppen időben, ennek a versnek a kapcsán megtanultad (remélhetőleg), hogy az érzéseid nem közügy és ne viselkedj úgy a jövőben, hogy egy egész iskola fuxbélástól rajtad szórakozzon, mert minden látszik rajtad!

Ilyen az ÉLET!

2017. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves Kettes, honnan gondolod, hogy elmondam volna azt, hogy tetszik? Sőt tovább megyek, hol mondtam, hogy érzek bármit is a srác iránt? Csak azt írtam, hogy sokan azt hiszik, de csak barátok vagyunk. Rólam mindenki azt tudja, ha a "Ki tetszik neked?" kérdésre a válaszaimat vesszük, akkor senki. Igaz, hogy valakibe bele vagyok zúgva totálisan és róla írtam, de nem csoporttárs,nem osztálytárs és legfőképp nem ez a srác. Egy lányról írtam, de nem derül ki, csak annyi, hogy viszonzatlan szerelemről van szó.
2017. nov. 28. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

2-es vagyok

Bocsáss meg kedves Kérdező, hogy olyan őskövület vagyok, hogy úgy gondoltam, hogy lányként, fiúba vagy szerelmes!

Máris hamut szórok a fejemre, a gondolataimat tekintsd tárgytalannak!

2017. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kettes, nem úgy értem, hogy őskövület vagy,hanem, hogy simán más személyről írtam...
2017. nov. 28. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!