Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha egy osztályt...

Mit csináljak, ha egy osztálytársam néha így, néha úgy viselkedik velem?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy most kezdtem a gimnáziumot. Nem barátkozom olyan könnyen, legtöbb időmet az àltalános iskolából ismert barátnőmmel töltöm (osztálytársam a gimiben is, egymás mellett ülünk stb). És ez így is volt kb a második hètig, akkor viszont elkezdtem jóban lenni egy sráccal. Egy órán előttem ül, és ott elkezdtünk dumàlni meg minden, de csak akkor. Ha a rendes osztály teremben vagyunk, nem jön oda a padomhoz, felém se néz, meg semmi. Aztán 1-2 napig volt, hogy Messengeren beszéltünk, de már ott sem. Már matekon sem mindig fordul hátra, van, hogy napokig levegőnek néz. Szerintetek csak kíváncsi volt, milyen vagyok, most meg már nem érdekli? Bocsi ha zavaros, csak nem akarok mindent részletesen leírni...

2017. okt. 18. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
*15L vagyok~
2017. okt. 18. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Több lehetőség is van erre.

Attól hogy "haverok" vagytok, még nem kell hogy mindennap veled beszéljen, mindig szóljon valamit.

Illetve hangulatember, néha van kedve hozzád, néha nincs.

És még az is közrejátszik, hogy lehet hogy van amikor nincs senkivel sem beszélnie és ez miatt kellemetlenül érzi magát, ekkor kereshet téged.


Kicsit túl gondolod. Én a lánybarátaimat is szoktam ignorálni napokig, rájuk se nézek egész nap, másik nap pedig csak rá figyelek. A hangulattól függ.

2017. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogyan interneten is csak keveset s ebből számára bőven eleget beszéltetek, ugyanúgy vágyja tovább, avagy történet itt véget ért, mert nem akar veled semmiféle emberi kapcsolat. Dumáltatok, eldöntöttétek, másik nem egy féreg, nincs egymásnak ártás, ellenségeskedés, de semmi más sem, ami miatt kialakítana veled akármit. Szóval csak néha megosztja magát veled, és figyelmét adja, te is tedd, hisz igazából kellemes viszony van köztetek, de ennek jellege eléggé üres kapcsolat.., ami rendjén is van, csak pszichológia egyes alá alá alá vagy.

Semmit se kezdj vele. Kicsit foglalkozz elemzéssel.

2017. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1, de te is, miért ignorálod őket? Nem akarlak megsérteni, de nem gondolod hogy ez rosszul esik nekik?


#2, köszönöm hogy szántál időt ennek a sok dolognak a leírására, részben talán igazad is van,de nem értem, miért lennék pszichológilag egyes alá alá? Valami rosszat tettem szerinted? ._.

2017. okt. 20. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:

"de nem értem, miért lennék pszichológilag egyes alá alá? Valami rosszat tettem szerinted? ._."

Nem attól leszel pszichológiailag egyes alá alá, hogy valami rosszat tettél, hanem hogy nem értesz a pszichológiához.


"de te is, miért ignorálod őket? "

Mert nincs mindig kedvem hozzájuk.

Attól hogy nekik rosszul esik, még nem lesz velük semmi dolgom, se kedvem hozzájuk. Mindegyiknek rosszul esik, most akkor én mindenkinek ugráljak a kedvéért és érdeklődjek feléjük, mert azonnal sírnak ha nem ugrok hozzájuk?


Nem így megy. Attól hogy napokig ignorálom őket, még nem utálom őket, és nem változik köztünk semmi.

2017. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!