Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi bajuk van velem a fiúknak?

Mi bajuk van velem a fiúknak?

Figyelt kérdés

Miért kerülnek a fiúk ? Nem vagyok büdös meg semmi. A ruháimat is megválogatom igaz nem vagyok plázacica nem követem a divatot, de ennek ellenére sem úgy nézek ki mint egy csöves. A külsőm is ápolt, nem vagyok piszkos se meg semmi hasonló dolog.

Igaz nem festem magam, és nem kenek magamra semmilyen különleges kencét ami 16 évesből 21 évest varázsol belőlem.

Magamat adom, nem játszom meg magam, vicces vagy (a barátaim szerint). Igaz kissé fura vagyok és sok hülyeséget csinálok, de ki nem ?! A lányokkal egész jól kijövök de a fiúkkal nem. Lehet taszítom őket. Gyakran gondolkoztam már azon hogy megváltozok, de nem megy mert nem tudom másnak kiadni magam.

Kezdek kétségbe esni mi lesz velem a jövőben. Lassan már mindenkinek barátja van az osztályból, rám meg még csak rám se néznek a fiúk. Ha oda megyek egyszerűen csak arrébb húzódnak mintha leprás lennék, néha nagyon szarul tud esni...

Min kéne változtatnom ? Nem vagyok bunkó, sem idegbeteg.



2017. nov. 28. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

"Igaz kissé fura vagyok és sok hülyeséget csinálok"

Nem vagy fura, nem vagy különböző.


Fölösleges ezen aggódnod, amíg lány vagy. Előbb utóbb becsúsznak a messengeredbe és elárasztanak mindennel, neked meg már csak választanod kell közülük. Lehet, hogy nem egy nap múlva, vagy nem egy hét múlva, de jönni fognak.


Főleg ha nem vagy annyira duci. Mert, ha az vagy akkor nem is kérdéses, hogy mi van a háttérben.

2017. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pl határozottan örülnék a társaságodnak, de hát nem vagyunk egyformák :)
2017. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne a külsőddel foglalkozz, ne keresd ott a bajt.

Sok lány azért agyoncsúnyítja magát sminkekkel meg minden szarral mert azt hiszik abban van a hiba.


Ne más miatt változz meg, hanem fejlődjön, legyen jobb a személyiséged, magad miatt.


Tehát mi a kettő között a különbség amit most mondtam..


Egy érzékeny embert megbántok véletlen, és ezért nem bír.

Megváltozok ő miatta -> Nem értem az egészet, de úgy láttam ez bántja, ezért nem mondok csúnyákat.

Megváltozok magam miatt, fejlődik a személyiségem:

-> Megértem a helyzetét, hogy egyes emberek bántónak veszik azt ami nekem nem az, ezért sok sértés kijön a számon. Ügyelek rá, hogy ne legyen sértő amiket mondok.


Neked az utóbbi változás-féleség kell.


Lehet beskatulyáztak valamilyennek, vagy olyan a környezeted akik nem tudnak mit kezdeni a furaságoddal.

Én is ilyen környezetben vagyok, hogy nem tudják hogy kell hozzám alkalmazkodni sem, hogy kell velem beszélni annyira más vagyok.

Viszont ha másik közegbe lépek, mindenki imád és szeret, sokkal jobban értékelnek. Nálad is ez előfordulhat.

2017. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!