Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem képes egy csaj sem...

Miért nem képes egy csaj sem vonzódni hozzám, ha más csúnya fiúknak is lehet barátnője, akkor velem mi bajuk van a csajoknak?

Figyelt kérdés
Én olyan lelkesen próbálkozom meg mindne, nyitott vagyok az ismerkedésre neten és élőben is. Sokszor szólítok le idegen csajokat, de a legjobb esetben is csak haverság jön össze, többnyire azért, mert van pasijuk, de néha érzem, hogy nem vagyok az esetük és inkább nem erőltetem a dolgokat. Egyszer a pofámba mondta egy csaj, hogy ronda vagyok, nagy orrom van. Ez lenne a gond, hogy csúnya vagyok és nagy az orrom? Emiatt nem lehet barátnőm sosem?
2013. máj. 28. 23:32
 1/2 Hanariko ***** válasza:
ugyan már... csak az orrod miatt... annyira nem lehet vészes. neki épp nem jöttél be + ilyen bunkó és/vagy őszinte a stílusa vagy rossz passzban volt, olyankor én is könnyebben mondok ki bántóbb dolgokat. ne keseredj el, simán lehet barátnőd. utcai ismerkedés amúgy is necces. vagy ha minden áron ott akarsz, akkor először szemezz velük (pl. buszon vagy ilyesmi) és ha van visszajelzés, akkor szólítsd le őket. remélem segítettem.
2013. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 viktor123456 ***** válasza:
az a baj, hogy picsogsz mint egy csaj. tanulni kellene, hogy mit és hogyan.
2013. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!