Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Zavarna ez titeket egy osztály...

Zavarna ez titeket egy osztálytárstól, akivel amúgy semleges a kapcsolatotok, nem nagyon beszélgettek egymással?

Figyelt kérdés

Ha mindig tőletek kérné el facebookon amit órán írtatok a jegyzetet amiről ő hiányzott, meg tőletek kérdezné meg mindig hogy miről maradt le a nap folyamán.

Vagy szívesen segítenétek ebben?


2017. nov. 28. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy a csicskája, szolgája vagy ? :D
2017. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan leírtad általános iskolás éveimet.
2017. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha viszonozza akkor igen.Ha te is beteg vagy jó ha több helyről is elkérheted a leckét.Ha nem akkorn em feltételnül kötelező.

Attól hogy nem beszéltek egymással ő nem utál téged nem furcsa vagy ilyesmi csak egyszerűen nem egyezeik az érdeklődési körötök ennyi.

2017. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után zavarna, mert úgy érzem, kihasznál.

Amúgy nálam pont ez volt anno. Beszélgetni nem beszélgetnek velem, amit mondok, gyakran meg sem hallgatják, mert nem vagyok "menő", aztán persze amikor jegyzet kell meg lecke meg érettségi tétel, lehetőleg azonnal, akkor mind megtalált messengeren... végül segítettem mindig, mert nem akartam drámát, de zavart ez a hozzáállás.

2017. nov. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy fordított esetben, te is számíthatnál- e rá.
2017. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!