Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha rátok köszönne egy általáno...

Ha rátok köszönne egy általános iskolás osztálytársatok (egy metrómegállóban), aki mindig is semleges volt. Akkor elbeszélgetnétek/jópofiznátok vele vagy csak köszönnétek és leülnétek máshova?

Figyelt kérdés

Már 3 éve elballagtunk, Én nem is mennék oda köszönni 1-hez se, akivel nem voltam igazán jóban. Sajnos Ő észrevett, és odajött.


Ilyenkor elsüllyedne az ember, hisz kinek hiányzik egy kínos beszélgetés.

Köszöntem neki, válaszoltam 1 mondatban a kérdéseire még felszálltunk, vissza kérdeztem 1-et én is, aztán leültem két ember közé és elővettem a telefonomat nyomkodni. Ő is leült jóval távolabb, ezzel az ügy szerencsére véget is ért.


Ez bunkóság volt?


Vagy csak normális reakció egy olyan emberrel, akivel szinte soha nem beszélgettem 8 év alatt semmit, és nem is voltunk baráti viszonyban. Ráadásul ő lány én meg fiú. Én nem hinném, hogy bunkóság.


Ti mit tettetek volna?


2017. aug. 9. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt. :D
2017. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is így tennék.
2017. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálnám. Azaz némelyiknek még köszönni se szoktam, általános iskolás időszakot, ha tehetném kitörölném az emlékezetemből.
2017. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hozzám odajönne egy lány beszélgetni, valószínű nem ráznám le fiú létemre, ha meg igen, elkezdenék felkeresni egy urológust. :D

Amúgy igen, bunkóság volt, ha egy lány megalázkodik előtted, és érdeklődik, valószínű nem hajtanám el praszt módon.

28/f

2017. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, maximum alacsony EQ. Én mondjuk hiszek az - amíg nem bántottak meg én sem bántom meg őket - filozófiában, szóval igyekszem az ismerőseimmel kedves lenni. Ezért valószínűleg kitaláltam volna valami kifogást, hogy miért ne üljünk egymás mellé, és nem csak egy szavas válszokat adtam volna, hátha van valami hasznos információja (pl. kiadó albérlet, ismer egy kollégát valamelyik cégnél, ahova mehetnék dolgozni, és hallotta, hogy jobb mint a mostani helyem stb.).
2017. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!