Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elkezdtem vonzódni egy hallgat...

Elkezdtem vonzódni egy hallgatómhoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy abszurd, még akkor is, ha felnőttképzés. Lehet, "előnye" is, hogy a csoportot annál nagyobb beleéléssel oktatom? Amint vége a képzésnek, valószínű ki fogok ábrándulni. Más precedens előfordult már?
2017. nov. 30. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

ez olyan furi, itt gyakorin mindig fordítva van :D

te vagy a férfi? mekkora a korkülönbség?

2017. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, én a nő vagyok. A naplóból tudom, hogy mennyivel fiatalabb nálam (kevesebb, mint 10 év), de nem lenne feltűnő a korkülönbség.
2017. nov. 30. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért figyelgél fel rá?
2017. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*figyeltél
2017. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Különleges volt.
2017. dec. 2. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

"még akkor is, ha felnőttképzés"



jajjj,jajjj,jajjj, neem kell a duma,



meg hogy nő vagy,hagggyuk már...


te tudod mi vagy !


egy

[link]

2017. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha látnál engem, hogy mennyinek nézem 35 évesen, nem linkelnéd ezt meg ő is régen nagykorú már...
2017. dec. 9. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:

megmondom őszintén, megértelek, de szerintem ha lépnél, csak magadnak okoznál rosszat. Miért. 35 éves vagy, gondolom, családot akarsz. Egy huszonéves kisgyerek lehet, hogy egy-két évig jó szeretőd lenne, de nem fog rövid határidőn belül apukát játszani.

Ha nem akarsz családot, vagy csak rövid távú kapcsolatra gondolsz, akkor persze vágj bele.

2018. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van két kislányom. Emiatt nem aggódom, csak mire ő családot szeretne, nem biztos, hogy még " ivarérett" leszek.
2018. ápr. 14. 09:40
 10/10 anonim ***** válasza:

hát akkor nincsen gond. nyilván borítékolható, hogy nem együtt fogtok megöregedni. de egy pár évet eltölthettek együtt.

nyilván nem ideális megoldás, de a semminél jobb.

2018. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!