Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak a tanáromnak a...

Mit adjak a tanáromnak a születésnapjára, akit nagyon kedvelek?

Figyelt kérdés

Ő az angoltanárom,nagyon figyelmes velem,és imádom mikor szinte csak nekem magyaráz. Hobbija a futás,fotózás és a videók (time-lapse-k ) készítése,valamint szeret utazni.

Azt hiszem teszik nekem a tanárom,és talán én is bejövök neki,nem tudom,ezért akarnék neki valami jó ajándékot adni! Nem akarom egy tábla csokival kiszúrni a szemét,de nem is akarok tolakodó lenni!

Szerintetek mit adjak neki,aminek örülne?


2017. dec. 2. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Tanàrnak nem adnék egyedül semmit, max. osztályszinten, vagy elintézném egy boldog születésnapottal.

Tanár-diák viszonyba szerintem ennél több nem nagyon fér bele.

2017. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Egy ilyen térkép? Le tudja kaparni azokat a helyeket, ahol már járt.

[link]

Vagy vehetsz memóriakártyát, mert az mindig jól jön, bár ez elég drága.

Esetleg egy kulacs, tornazsák a futáshoz.

2017. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a kaparós térkép dolog nagyon tetszik,köszönöm a válaszod,kedves második! :)
2017. dec. 2. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Én graffitisen írtam le a tanárom nevét és ezt adtam oda.

Szerintem sokkal értékesebb ha te magad készítesz valamit amia szívedből jön, minthogy elmész boltba és veszel neki valamit.

Megvan rá az esély hogy az ilyen ajándékokat valahová kiteszi vagy elrakja valami jó helyre, de mindenképpen örül hiába kap csak egy rajzot mivel érezteted vele ezzel hogy gondolsz rá és kedveled ami jól esik neki.

2017. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Az első kérdés, hogy te hány eves vagy?

Ha 18 alatti, akkor az órákon való odafigyelés, a tananyag megtanulása a legjobb ajándék.

18 éven felül: menj át egy másik suliba, akkor talán nem rúgják ki tanárodat, ha összejóssz vele...

Mindenkinek van egy olyan tanára, akibe szerelmes lesz, de ez a dolog általában ésszel felfogható okokból kifolyólag kimondatlan, és szigorúan plátói marad... Nem szerencsés ebbe belemenni még 18 éves kor felett sem (addig meg kifejezetten k.va nagy baromság)

2017. dec. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!