Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz lenne szombat este írni...

Gáz lenne szombat este írni messengeren a tanáromnak?

Figyelt kérdés
Házival és beadandóval lenne kérdésem felé...illetlen ilyenkor ráírni?

2017. szept. 16. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Én írtam már hétvégén illetve este/hajnalban is. Akkor nézi meg amikor akarja és akkor is válaszol. Szerintem nem illetlenség, bár én jóba vagyok a tanáraimmal és egyébkénnt is szoktunk beszélni messengeren is.
2017. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen természetes ez már. Nem a régi ódivatú világban élünk ahol ha nem értettél valamit akkor a szüleidtől+ a tanártól is kaptál egy fülest vagy lecseszést.


Én már leérettségiztem de nálunk az utolsó 2 évben főleg matekból ha nem értettünk valamit akkor fel is hívhattuk a matek tanárt és telefonon keresztül is hosszú percekig magyarázta a dolgokat.

2017. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Én tanár vagyok, rám is szoktak írni diákok, és engem nem zavar. Ugyanúgy fogom fel, mintha szóban kérdeznék meg. Ha visszajelölöm őket, akkor miért ne kereshetnének, ha fent vagyok? Viszont az illemet ugyanúgy be kell tartani, és csak akkor segítek, ha tényleg nem értenek valamit egy feladatban pl., és megkérdezik. Ha viszont azért írnak, hogy mi volt a lecke, elküldöm őket a fenébe, mert azt órán elmondtam. Vagyis azt nem szeretem, ha órán lusták figyelni, és ezt messengeren akarják pótolni...


Jópár diákommal meg szimplán beszélgetek, mert észrevettem, hogy sok gyerek jobban meg tud úgy nyílni, és szeretnek velem beszélgetni a problémáikról. Ilyen téren is meghallgatom azt, aki megkeres.

2017. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!