Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálta ezt?

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Egyik fiú osztalytarsamat mellem ültettek és kihívta a tanár hogy megmutassa, hogy megvsinálta-e a feladatot. Szabadfoglalkozás volt és telefonoztam,nem vettem észre hogy ki akar menni. Ki volt teljesen tolva a székem mert nem akartam azzal szenvedni hogy elkezdek igrálni a székkel hogy vissza tolják magam Erre elordítja magát: Tanárúr (a nevem) túl dagadt nem férek ki. Megalázott az egész osztáj előtt. Nagyon rosszul éreztem magam utánna, és sajnos nem ez volt az egyetlen esett de akkor kifejezetten nekem címezték. Miért csinálta?
2017. dec. 4. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak poénból. Vissza szóltál neki vagy viccesen reagáltál rá? Mert ha nem azt kellett volna,de sztem a fiú hülye. Ne foglalkozz vele! Most nem őt akarom szídni,csak ugymond segíteni vagy megerteni h miert csinálta. Lehet h azért is csinálta h a többiek röhögjenek egy jót,de akkor sem így kellett volna.
2017. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat nem igazán ért el semmit. Csak annyit suttogtak hogy szegény.
2017. dec. 4. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az idétlenjétől?
2017. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!