Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » S. O. S. Mit csináljak, ha...

S. O. S. Mit csináljak, ha emiatt most leszbikusnak tekintenek?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy fiú,aki nagyon udvarolt nekem,de én visszautasítottam,mert nekem az egyik tanárom tetszik,és én hozzá elköteleződtem,nem dobom félre egy hülye gyerek miatt az érzéseimet. Kitalálta,hogy nekem biztos valami csaj tetszik és ezért nem akarok vele összejönni. Mondtam neki,hogy ne találjon ki hülyeségeket,mert az állításának nincsen valóságalapja. Erre mondta,hogy jó,akkor mondjam meg,hogy ki tetszik nekem. Persze,nem mondtam meg neki,még csak az kéne,de ezért már a fél iskolában elterjesztette a pletykát,hogy én leszbikus vagyok,és hogy valami csajjal járok.

Mit csináljak? Segítsetek,kérlek titeket!


2017. dec. 5. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Minél hamarabb jöjj össze egy sraccal, ha zavar a pletyka.
2017. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Mutass képet magadról.
2017. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Undorító egy gyerek lehet ez, terjeszd te is róla hogy ő meg egy homoszexuális vagy nem tudom, normális emberek úgyis felfogják azt hogy bosszúból terjeszti ezt rólad amiért nem jöttél össze vele, viszont tanarba ne legyél szerelmes, abból semmi jo nem fog szarmazni.
2017. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én csak olyan kapcsolatba akarok belemenni,ami érzelmeken alapszik,és nem pedig érdekeken!
2017. dec. 5. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A tanárod sose fog összejönni veled, ezt jobb, ha tudomásul veszed.

És, hogy miért? Mert nem akarja elevszteni az állását/valószínűleg nem tetszel neki.

2017. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nevess rajta... senki sem fogja elhinni, ha nevetve azt mondod, hogy az a csicska terjeszti amiért koptattad. :)
2017. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként, próbáld kiverni a fejedből a tanárodat, mert sok jó, nem szokott kisülni az ilyesmiből.
2017. dec. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!