Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Karácsony alkalmából mi is...

Karácsony alkalmából mi is húztunk az osztályban (8-os vagyok). Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Egy olyan osztálytársamat húztam, akivel nem vagyok rosszban, de nem ismerem annyira. Szereti a mezőgazdasági dolgokat, meg úgy kb mindent, amit meg lehet enni, vagy köze van hülyeségekhez.

2017. dec. 7. 18:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, fiú és ugye 14 éves :D
2017. dec. 7. 18:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Marcipán traktor esetleg:DDD
2017. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 .,,.,,.,, ***** válasza:

Ezt hogy érted?

Nálunk úgy van hogy egy táblacsokit adunk meg egy verset kéne írni. Nálatok nincs ilyen?

2017. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A marcipán traktor jó ötlet, köszi :D

Nálunk úgy van, hogy 1000 és 2000 ft között kell ajándékot venni :)

2017. dec. 7. 20:41
 5/7 anonim válasza:

Ha még aktuális, akkor írok én is néhány dolgot :D

Nálunk is van ilyen, én hetedikes vagyok és lányt húztam, de ha fiút húztam volna, én mindenképp valami gamereset vennék, mivel az osztályom elég játékfüggő :D De a te esetedben, ha az előttem levő komment (marcipán traktor) nincs, akkor szerintem vegyél neki csokit, hógömböt, de ha ez túl monoton, akkor esetleg vannak az olyen dolgok, ha megnyomod akkor ráz. Ha ehhez túl gyerekes, akkor egy stresszlabda mell alakban? :D

Na jó, lehet nem ez lenne a legigényesebb. Jó a kapcsolatod vele? Ha eléggé "figyelmen kívül hagyjátok egymást" szerintem a monoton dolgok mindig jók. Bögrét semmiféleképp, az szerintem mindenkinek unalmas.

"Vagy köze van a hülyeségekhez" akkor ő olyan "vicceske" gyerek? :D Ha igen, vehetnél neki mondjuk kukac alakú gumicukrot (végül is: kaja, vicces is egy kicsit, kukac alakú, és a mezőgazdasági ághoz is köze van. Ez megint az én hülye gondolatmenetem :D), vagy írj neki verset, ha közelebbi barát. Én ezt venném az osztálytársaimnak. Dezodort semmiféleképp. Remélem nem írtam túl későn, és segíthettem:)

U.i: a traktor alakú marcipánhoz annyit fűznék hozzá, hogy tudd meg, h szereti-e, mert sokan nem (én se)

2017. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ajándék mozijegy, amivel ugye tetszés szerint választott filmre mehet, egy érdekes, különleges finomságokból összeállított (édesség,aszalt finomságok, sós nasik,stb.) kosárka mindig bejön (tökmindegy fiú-e vagy lány). (A mozijegynél figyelj, általában nem egyedül, hanem párosan szokás adni)
2017. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miután megvettem az ajándékot, nem is figyeltem a kommenteket, de köszönöm mindenkinek, aki írt. Végül egy pár csokit és egy kötényt vettem neki, amin egy kockahas van(nem túl vékony a fiú, de nem vette sértésnek, sőt, röhögött rajta) :)
2018. jan. 19. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!