Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez nagyon gáz?...

Szerintetek ez nagyon gáz? Tartanom kéne egy kis távolságot a haveromtól az osztályban?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de valamiért mindig is jobban kijöttem a fiúkkal, mint a lányokkal, szóval nem túl meglepő, hogy az osztályomban is egy fiúval szoktam beszélgetni. Azaz konkrétan ő az egyetlen ember, akivel beszélgetek, van mondjuk egy lány, aki néha keresi a társaságom, meg egy másik fiú, akivel akkor ülök együtt, amikor csoportbontás van, ugyanis a szóban forgó sráccal nem vagyok egy csoportban, de kb ennyi. Alapból eléggé félénk vagyok és nagyon nagyon nagyon kevés emberrel találom meg a közös hangot és ez a fiú pont ilyen, szóval a többiek csak annyit látnak az egészből, hogy mindig vele vagyok, szinte minden órán mellette ülök, hazafelé is együtt megyünk, az osztályteremben is arról beszélünk néha, hogy hétvégén együtt LoL-ozunk, stb...És pár ember egyből elkezdett kavarni és azt terjesztgetik, hogy járunk, pedig nincs köztünk semmi romantikus dolog, legalább is én csak barátként kedvelem, de szerintem ő is engem. Próbálok velük nem foglalkozni, csak már kicsit idegesítő, amikor beszélgetünk és hallom, ahogy mellettünk valakik arról beszélgetnek, hogy most járunk, vagy mi van velünk, meg hogy lehet, csak barátság extrákkal kapcsolat van köztünk...:"D Valamint írtam arról a lányról, aki néha idejön hozzám beszélgetni, ő pl. telibe meg is kérdezte pár hete, hogy együtt vagyunk-e, mire mondtam, hogy nem, attól még, hogy jóba vagyok egy ellenkező neművel, még nem kell együtt lennem vele, erre közölte, hogy hát pedig nagyon úgy viselkedünk és mások is ezt hiszik rólunk.

Ohh és amúgy nem csak az osztálytársaink csinálják ezt, múlt héten óránk volt egy tanárral és a haverom, aki egyben a padtársam is, kérdezett valamit, mert nem értett egy számolási feladatot, erre a tanár is beszólt neki, hogy nem órán kell udvarolni -.-

Szóval ti mit gondoltok erről az egész szituációról? Továbbra is barátkozzak vele, vagy kezdjem el leépíteni valamennyire? Ugyanis van egy pár ember az osztályban, akik előszeretettel szólogatnak be másoknak, szerintem csak idő kérdése, hogy ne kezdjék el fennhangon az egész osztály előtt kérdezgetni tőlünk, hogy akarunk-e gyereket, vagy együtt vesztettük-e el a szüzességünket meg mit tudom én :"D


2017. nov. 30. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Most őszintén: te képes lennél lekoptatni a legjobb barátodat mások idióta megnyilvánulásai miatt? Milyen barát vagy akkor? Ennyire meg akarsz felelni a gyökereknek? Ez így emberileg nagyon gáz, még kérdésnek is.

33N

2017. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azért gondoltam erre, mert meg akarok felelni a többi gyökér osztálytársamnak, hanem mert nem akarom, hogy miattam beszólogassanak neki és megutáljon emiatt, de semmi baj, állítólag mindenki magából indul ki :)
2017. nov. 30. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hiába a visszaszólásod, az első válaszoló jól beszélt. Ha még csak meg is fordul ilyen a fejedben az feltételezhet valamilyen megfelelés-kényszert. Kellemetlen, de le kell szarni őket. Amint megtanulod hogyan, onnantól nem lesz gond, nem különösebben fog zavarni. És egyébként is, én egy ilyen szituban még azt sem látnám furának, ha össze is jönnétek (feltételezés). Akkor is, 2 ember közötti személyesebb kapcsolatról van szó. Érdekelheti ez őket, ha már egyszer ennyire unják magukat, de nem hinném, hogy kicsit is rájuk tartozna ez. A tanárok számára pedig el kell magyarázni, hogy bármit látnak bele az egészbe ez nem több barátságnál. Mondjuk itt még fordulhat kínosra minden. Ha teszem azt a barátod mélyen legbelül ezt máshogy gondolja és előhozakodsz neki egy ilyen ötlettel, hogy a tanár ne szóljon be így, na az cink tudna lenni. Hogy a fő kérdésre válaszoljak egyértelműen. Ha ő élvezi ebben a formában a társaságodat és ugye te is szintén így vagy vele akkor nem, nem kéne távot tartanod.
2017. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Igen, hagyd ott az egyetlen baratod, mert masok szerint ti jartok.
2017. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!