Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mért kell minden áron megnézni...

Mért kell minden áron megnézni az ilyen baromságokat?

Figyelt kérdés
komolyan adventi gyertyagyújtás miatt késtem le a buszt mert a sz'réletű osztályfőnököm minden áron ott akart tartani és amikor azt mondtam hogy nem érdekel a gyertya gyúyjtás kirángatott a fa'kalap oszt mondta a magáét amikor pedig próbáltam magyarázni az idióta fejének nem hagyott szóhoz jutni..azért értem később haza mert valakinek a képzeletbeli barátja miatt megkellet gyújtani egy gyertyát jézusom nagy gond van a világal hogy az emberek nem tudnak fejlődni szellemileg és le vannak ragadva ennél a primitiv baromságnál..emberiség..tiszteletben kell tartani a másik idiótizmusát..ki kéne minden papot zárni az iskolából és beszüntetni az ilyen primitiv szertartásokat..
2017. dec. 12. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
De azert Karacsony ejszakajan Te is mosolyogva fogod nyitogatni a csomagokat.
2017. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem szoktam kapni semmit szóval ezt benézted egyátalán nem foglalkozom a karácsonyal..
2017. dec. 12. 20:00
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
sajnalatra melto ... foleg, mert ez az egesz mar meglatszik a lelkeden
2017. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én a valóságban élek és nincsenek téveszméim a világgal kapcsolatban
2017. dec. 12. 20:11
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
így jártál kisfiú majd ha felnősz te hozod a szabályokat , addig meg táűrhestsz maximum.
2017. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Az adventi gyertyagyújtással a várakozást fejezik ki, és az adventi időszakban át kellene gondolnod,hogy amit teszel, az tényleg helyes, jó-e. Karácsonykor meg úgysem az ajándék a lényeg, jó is, hogy nem kapsz. A karácsonynak a szeretetről, a család együttlétéről kellene szólnia. Amúgy szerintem azzal van a gond, hogy egyesek túl szűk látókörűek.
2017. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5-megjött a megmondó ember...

6-ja mert máskor nem kell szeretni egymást csak ilyenkor vannak oda egymásért az emberek még le is sz'pják egymást miután felvették a legszebb ruháikat..

2017. dec. 12. 20:34
 8/16 A kérdező kommentje:
hozzáteszem ilyenkor nő az öngyilkosok száma is..
2017. dec. 12. 20:45
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
és én vagyok a megmondóember?:D:D
2017. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A fütyiden a bőr feljön-e már? ;)
2018. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!