Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mért kell minden áron megnézni...

Mért kell minden áron megnézni az ilyen baromságokat?

Figyelt kérdés
komolyan adventi gyertyagyújtás miatt késtem le a buszt mert a sz'réletű osztályfőnököm minden áron ott akart tartani és amikor azt mondtam hogy nem érdekel a gyertya gyúyjtás kirángatott a fa'kalap oszt mondta a magáét amikor pedig próbáltam magyarázni az idióta fejének nem hagyott szóhoz jutni..azért értem később haza mert valakinek a képzeletbeli barátja miatt megkellet gyújtani egy gyertyát jézusom nagy gond van a világal hogy az emberek nem tudnak fejlődni szellemileg és le vannak ragadva ennél a primitiv baromságnál..emberiség..tiszteletben kell tartani a másik idiótizmusát..ki kéne minden papot zárni az iskolából és beszüntetni az ilyen primitiv szertartásokat..
2017. dec. 12. 19:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Remek egy sz'r életű troll megint..hova tart a világ...halna ki a családod..
2018. jan. 4. 14:05
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak azt kapod vissza, amit adsz másoknak.

Én (is) utálom a karácsonyt, az összes ezzel kapcsolatos vallási maszlaggal és konzumidióta baromsággal együtt, de tiszteletben tartom, hogy másnak ez közösségi élményt jelent és eszembe sem jutna mások örömét elrontani.

Úgyhogy ebben az esetben az, hogy te lekésed a buszt, megér annyit, hogy másnak egy kicsit jobb karácsonya legyen.

A fütyiddel kapcsolatos megjegyzést pedig azért írtam, mert pár napja írtál ki egy kérdést ebben a témakörben, vagyis nyilvánossá tetted, hogy ilyen gondjaid vannak.

Ha ezt nem vállalod, akkor név nélkül tedd fel a kérdéseidet.

És köszönöm a privátban írt gyalázkodásodat, nem fogok válaszolni rá, szándékosan és pedagógiai célzattal írtam ide. Remélem, megérted, mi a lényeg.

UI: nincs bennem rossz szándék

2018. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezt el "Kell" fogadni de az ellenkezőjét meg nem fogadják el hogy nekem szebb és vallási prédikációtol mentes napom legyen.Eről ennyit nálam van a pont..
2018. jan. 5. 13:03
 14/16 anonim ***** válasza:
ki is választotta azt a sulit?
2018. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát nem én csak a betegségem miatt nem vettek fel máshova
2018. jan. 5. 18:30
 16/16 A kérdező kommentje:
gondolkozz mielőtt idehányod az okosságodat!
2018. jan. 5. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!