Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megteheti a tanár, hogy...

Megteheti a tanár, hogy nehezebb dolgozatot irattat meg?

Figyelt kérdés
Nem mentem be ma mert nem tudtam egész éjjel aludni, óránként felkeltem, egyszerűen nem tudtam volna ilyen állapotban 2 témazárót megírni és végigülni a sulit. Ugye gondoltam holnap bemegyek és megírom, addigra kipihenem magam. De a tanár aut hitte direkt lógok és üzeni, hogy én sokkal nehezebb dolgozatot fogok írni. Nem tudom miért pikkel rám, semmi okot nem adtam, az egyik legaktívabb diák vagyok. Igaz senki sem tud semmit ahogy én sem, sőt 4 év alatt semmit nem beszélek a nyelvből és nem fogok belőle érettségizni, ezért könnyű dogát állított össze annak aki bement. De mivel én nem tudtam ezért bosszúáll. Megteheti?

2017. dec. 13. 11:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%
Az igen... nem vagy Te egy kicsit kenyelmes? Amugy olyan dogat ad, amilyet akar....
2017. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Megteheti, bár nem túl etikus. Gondolom, nem örül, hogy egy új dolgozatot kell összeállítania. Amúgy ha olyan aktív vagy, hogy-hogy nem tudsz semmit négy év tanulás után? Kicsit sántít ez a dolog.
2017. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom ez valami gyüjtő....
2017. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Mert nem marad meg a nyelv bennünk azért nem beszélünk kb semmit. Igen kényelmes vagyok, az évben ez az első és utolsó eset.
2017. dec. 13. 11:41
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk volt olyan tanár, aki mindenkinek eltérő, "személyre szabott" kérdéseket adott. Olyan ez, mint egy felelés, ugyanazt a kérdést senki se kapja meg (nyilván azért, mert ott elhangzanak a válaszok is). Éppen ezért a kérdések etikától függetlenül eltérő mennyiségűek és nehézségűek lehetnek. De persze csak olyan témakörből, ami a tananyagban benne van.

De gondolj bele a másik oldalba, te megíratnád ugyanazt a dolgozatot azzal a diákkal, aki előre tudhatja a többiektől az előző napi kérdéseket?

2017. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%

Megteheti.

A tananyagból állította össze a feladatokat, mi is a problémád?

4 év alatt semmit nem tudsz a nyelvből? Ezt ne a tanárra kend.

2017. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Èrtem hát köszönöm a válaszokat, akkor legközelebb 40 fokos lázzal is bemegyek hogy ne kapjak megtorlást... amúgy ha csak én nem beszélném a nyelvet, még oké lenne de hogy senki sem beszéli így ez valamely szinten a tanár hibája is.
2017. dec. 13. 12:02
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
Manapság ha az ember fáradt,nem aludt jól vagy csak nincs kedve simán nem megy be iskolába?beszrok...
2017. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%
Nem arról volt szó, hogy 40 fokos lázzal menj be, hanem hogy ha kettőt fingasz, ne maradj otthon dogáról. Ennyi.
2017. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
71%
Ez most számodra nem hangzik jól, de az egész arra is "nevel", hogy érezd a súlyát a mulasztásodnak. Lehet, hogy beteg vagy, de a későbbiekben az életed mehet tönkre a fontos dolgok alóli kibújással. Például egy nem toleráns munkahely akár az első ilyen után felmond neked, te meg ott maradsz egy családdal, gyerekkel, pénz nélkül. Hány embert látsz úgy dolgozni, hogy épp meg vannak fázva, vagy nyűgösek, vagy lázasak, de muszáj menni, mert ebből élünk. Te most olyan helyzetbe vagy (még), amikor nem szakad rád nagy felelősség. Tekintsd az egészet egy gyenge büntinek.
2017. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!