Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gyűlölöm, mert meggyengített...

Gyűlölöm, mert meggyengített a szerelmével! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy szép kis álomvilágban éltem,majd jött erre Ő,mindent felbolygatott,teljesen összezavart,és kizökkentett a harmonikus világomból,ahol erős voltam,és nem kellett senki érzéseitől függenem,csak azért mert szerelmes lett belém,és rájöttem,hogy valójában érdekel engem Ő!

Minden egyes nap látom,és emiatt nem tudok tőle még csak kicsit sem elhatárolódni,hogy rendbe tudjam tenni a lelkivilágomat,amit ő sikeresen összezúzott.


Egyszerre imádom,és akarom Őt,valamint gyűlölöm!


2017. dec. 13. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kiskorú vagy és ő a tanárod, jelentsd fel és/vagy kérj segítséget pszichológustól. Ha az iskolába járó másik diák, akkor majd kihevered, van ilyen. Semmit nem kell csinálni, a szerelmek vagy beteljesülnek vagy nem. A neheze és az igazi szépsége pedig még a párkapcsolatban jön.
2017. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A saját érzéseid belőled gyökereznek, akár jók, akár rosszak, ne terheld már rá másra :D

Hogy ezeket az érzéseket ki/mi váltja ki BENNED, az csak a te dolgod. Ha megakarod tartani a kis álomvilágodat, ahol erős vagy és stabil, akkor nem engeded magadhoz közel. Ez ennyi. De közel engedted. Ez a te felelősséged!

2017. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond a nevét.
2017. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. Te beteg vagy. Keress fel egy pszichológust.
2017. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a neve?
2017. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Miért lennénk beteg?

Annak meg,aki annyira követeli a személy nevét üzenem,hogy ne fáradozz,sose fogom elárulni! (:

2017. dec. 14. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!