Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha valaki 15-16 évesen nemi életet él rendszeresen ráadásul nem a szerelmével hanem vadidegenekkel buliban?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Mocskos ribizli.
2017. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Semmi, az ő dolga. Ettől nem lesz se kevesebb, se több.
2017. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Én elítélem, de nagyon sokan csinálják.
2017. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

A rendszeres szót nem használnám az feltételez valamilyen rendszert / mintát a gyakoriságban, ez viszont szerintem sokkal inkább csapongó.


Függetlenül attól, hogy milyen nemű vagy nem tartanám helyesnek. Szerintem ez egy olyan dolog amit sem teljesen elfojtani sem túlzottan kiélni nem szabadna, mert mindkettő eltorzult személyiséget / életet adna. Próbáld a kontrollt megtartani, szerez hobbit, koncentrálj a tanulmányaidra, esetleg valakit akit szeretsz és főképp nem a testiség miatt.

2017. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Hat valahol az ilyen villalako holgyek meg Kelemen Annacska is elkezdte...
2017. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer enyhén megrendültem mikor 15 éves koromban azt hallottam vissza, hogy a volt általános iskolai osztálytársam, hogy sz.pott a barátnőjével egyszerre egy buli után (3-as vagyok)
2017. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
ja, az osztályomban a jobb tanulók közé tartozott, 4 feletti átlaggal (ezt csak azért írom nehogy azt higgyétek, hogy valami rendkívül hátrányos helyzetű osztályba jártam és ez miatt nem meglepő 15 évesen az előző kommentemben leírt akció)
2017. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó neki, szerencsére van életem amivel törődhetek, nem kell máséval.
2017. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szeret kefélni,jó is az!
2017. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én semmit nem gondolok róla.

16 évesen nekem sem volt állandó kapcsolatom, bulizni jártunk, és bizony voltak bulik, amikor volt alkalmi kapcsolatom, nem ész nélkül, de azért előfordult,főleg idősebbekkel, 25-35 évesekkel, de nem hiszem hogy ettől rossz ember lettem vagy akármi.

Már 27 éves vagyok, 7 éve vagyok a fix párommal, 30 hetes kismama vagyok, semmit nem gondolok arról, aki mondjuk 16 évesen szexel és nem a szerelmével. Az ő dolga. Persze szerintem arra figyelni kell, hogy ne essen teherbe, mert az abortusz nem túl jó dolog de tinianyának sem jó lehet lenni.

De én nem ítélek el egy tinit ezért.

2017. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!