Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztályfőnököm fia nagyon...

Osztályfőnököm fia nagyon nyomul rám! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egész történet úgy kezdődött,hogy egy volt barátnőm által ismertük meg egymást,akkor a fiúnak volt barátnője,mégis sokat írogatott nekem,és már akkor lehetett érezni,hogy ő neki többek is lehetnek a szándékai felém nézve. Hamar jóba lettünk,és akkor jött el a felvételi,a továbbtanulás időszaka,folyamatosan agitált,hogy menjek abba a gimnáziumba,ahova ő jár,mert "Ha ebbe a suliba jössz,akkor mindenben fogok neked segíteni!" és ehhez hasonló szövegekkel mondhatjuk kábított. Nem miatta,de végül abba a gimnáziumba mentem. Ezután eljött a nyár,többször volt,hogy baráti társaság miatt összefutottunk a városban,ámbár neki még akkor is volt barátnője,és sokszor írt,hogy ide-meg oda mentek a lánnyal,ezt-meg azt csináltak. A nyár folyamán elég sűrűn beszéltünk az interneten,volt olyan,hogy le akart volna hívni a balatoni nyaralójukba,ahol csak az ő haverjai lettek volna.

Aztán elérkezett az iskola,és én csak az első tanítási napon tudtam meg,hogy az ő édesanyja,az én osztályfőnököm. Még szeptemberben egyszer beszéltünk az iskolában,ha összefutottunk köszöntünk egymásnak,és ennyi volt. Az utóbbi talán 2 hétben sokat nézett a suli folyosókon,néha megállított egy-két szóra,sokszor odajött abba a társaságba beszélgetni,amiben én voltam,csakhogy a közelemben legyen. És pénteken történt az egész,azóta most már nagyon nyomul,ami nekem egyáltalán nem tetszik. Péntek volt az utolsó nap,mikor még be kellett menni a suliba,de akkor már csak búcsúztató és ünnepség volt.Aznap háromszor köszönt rám,és végig mosolygott,az ünnepség alatt egész végig nézett,utána meg odajött képet csinálni hozzám. Még aznap rám írt,és az alábbiakat írta:

"Szia,Mi újság veled? Nagyon-nagyon hiányoztál,rettentően régen beszéltünk,és szeretném,ha ezen változtatnánk!"

Megírtam neki,hogy ha gondolja,írhat ezentúl sűrűbben.

Ezután pedig megírta,hogy délután átmehetnék hozzájuk,játszhatnánk egy izgalmas "játékot" (ilyen macskakaromba rakta a játék szót,tehát valami másra utal,nem Monoply-ra pl.). Éreztem,hogy ez már túl sok lesz,megírtam neki,hogy nem jó,vendégek jönnek hozzánk,és erre megkérdezi,hogy akkor estefelé nem jó? Mert akkor még pezsgőt is venne.


Nem tudom hova tenni ezt az egészet,olyan abszurd. Nagyon jól tudom,hogy nem csak kártyázni hívna el,az pedig,hogy az osztályfőnököm bármikor ránknyithat,meg amúgy sem tetszene a dolog.

Mit csináljak? Találjak ki valami indokot,hogy miért ne menjek el,vagy elmenjek,és meglátom,hogy mi lesz,és max. hazajövök?

Nem tudom,tanácstalan vagyok! Kérlek segítsetek!


2017. dec. 23. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne menj. Egyszerűen csak írd meg neki, hogy "ne haragudj, de ennél én sokkal többet érek".
2017. dec. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Küld el a rákba, amúgy meg ha nem tetszik akkor meg mit kábítod? A leírtak alapján nem voltál túl egyenes hozzá... Azt sem értem, hogyha van csaja akkor meg mit akar tőled? Mekkora egy paraszt! Dobd ki a szeméte! Húzd le a lefolyón!
2017. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tetszik neked? Hány évesek vagytok?
2017. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha dugni akarsz vele menj at, ha nem akarsz akkor ne.
2017. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne menj át.Zárd le vele az ügyet egyszer és mindenkorra.Neki van barátnője +gondolom neked sem tetszik,szóval nincs értelme.
2017. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De neki már nincsen barátnője! Még nyár végén írta,hogy szakítottak a lánnyal,és nem is érti,hogy jöhetett össze vele!
2017. dec. 23. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te most arra varsz hogy valaki megmondja hogy atmehetsz dugni?
2017. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
most miért égetsz le mindenki előtt? megbeszélhettük volna ezt az egészet messengeren...
2017. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!