Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályfőnököm azt hiszi,...

Az osztályfőnököm azt hiszi, hogy folyton lógok, pedig beteg vagyok!?

Figyelt kérdés

Nagyon gyenge az immunrendszerem,ezért nagyon könnyen elkapok bármiféle betegséget,ezért sokat vagyok beteg,ami azzal jár,hogy ugye hiányzok a suliból. Az osztályfőnököm mindig kitalál valami ökörséget,hogy szerinte nekem honnan van orvosi igazolásom!Mindig azt mondja,hogy "eladom magam" az orvosnak,hogy össze-vissza hazudozok neki,ami persze nem igaz!:D Most mikor felépültem a betegségből,és mentem a suliba,és odaadtam neki az igazolást,akkor azt mondta,hogy tudja,hogy én lefizettem az orvost!:DD

Mit tudnék tenni egy ilyen osztályfőnökkel,ha már az idegeimre megy?!


2016. szept. 29. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak neked szüleid, akik felveszik a telefont és mikor otthon maradsz mert beteg vagy akkor szólnak az ofőnek, hogy mi a helyzet, mi bajod, meddig tart. Ez kb már 10 éve is így működött nálunk a suliban. Alapból el sem hitték a dolgot ha a szülő nem telefonált. Na szóval ha tényleg igaz a dolog akkor így megoldhatod, vagy megadhatod az orvosod telefonszámát.
2016. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szüleid bemennek hozzá és megbeszélik vele.

Egyébként nem lehetnél magántanuló? Nem lesz így túl sok hiányzásod? Gondolom, igazolt hiányzásra is van valami szám, hogy annál több nem lehet.

2016. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele. Ha majd eléred az igazolható hiányzások számát, utána már nem lesz az osztályfőnököd.
2016. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is ilyen alkat vagyok, rengetegszer megkaptam ezt en is, ne foglalkozz vele. Potold be a tanulnivalot es figyelj, hogy ne lepd tul a 250 ora hianyzast, mert akkor evet kell ismetelned. Raadasul nekem meg allandoan vizsgalatokra kell jarnom, mert van egy kronikus betegsegem.
2016. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!