Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ír egy Magyarországon...

Miért ír egy Magyarországon élő magyar-román nemeztiségű lány csak szlovákul a képeihez?

Figyelt kérdés

Van,mikor rendes idézeteket ír,van mikor csak egy-egy gondolatot,pl. Hiányzol,Jó volt veletek,Te vagy a legjobb dolog az életemben,stb.

A magyar kommentekre soha sem nem válaszol,még csak be sem lájkolja azokat,elvétve 1-2 román hozzászólásra válaszol,de arra sem mindig.


2017. dec. 23. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle, googlefordítóval minden lehetséges
2017. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én középsuis koromban az összes füzetembe írtam egy-egy japán nyelvű idézetet, pedig akkor még nem is volt Google Fordító, én szótárt meg nyelvkönyvet használtam.

De amúgy meg ez az ő dolga, lehet, hogy tud szlovákul is. Gondolom, Facebook, én sem szoktam mindenkinek válaszolni, mert nem, és kész.

2017. dec. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!