Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon gáz ha a tablón hétközn...

Nagyon gáz ha a tablón hétköznapi leszek?

Figyelt kérdés
Hétköznapi smink, hétköznapi frizura. Nagyon gáz? Nincs időm aznap elmenni sehova.
2018. jan. 3. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem, sőt! Tudod te milyen hülyén néznek ki a tablókon azok a lányok, akik úgy puccba vágják magukat, mintha legalábbis a Miss Universen induknának?
2018. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van az 1 esnek. De ha mindenki puccban lesz te meg nem....
2018. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez van. Suli közbe lesz a fotizás. Kivitelezni se tudnám, hogy fodrászhoz menjek, kozmetikushoz smink miatt...
2018. jan. 3. 20:58
 4/8 A kérdező kommentje:
*fotózás
2018. jan. 3. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem így te leszel a legszebb 😊
2018. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
1-es vagyok. Nálunk egy csaj volt, aki nagyon kinyalta magát, eléggé ki is lóg a tablón...
2018. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Én rajta sem voltam a tablón, lol. Igaz, én srác vagyok.
2018. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
81%
Szerintem nem. Én sosem értettem ezt a nagy puccot, a tabló lényege az lenne hogy megörökíti a diákokat olyannak amilyenek voltak. Nálunk is anno mindenki smink, frizura, anyámkínja, a szalagavató is egy elbszott divatbemutató volt elképesztően giccses frizurákkal és tonnaszám felkent csillogó sminkkel. A 8. tablónkra a technikatanár sminkelt ki mindenkit kötelező jelleggel, hála az égnek rám natúr cuccot kent, alig látszik de pár osztálytársammal jól elbánt. Gimiben teljesen hétköznapi volt a hajam és a sminkem is.
2018. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!