Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért nem néz rám...

Szerintetek miért nem néz rám sose mikor hozzám beszél?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban, akivel nem sokat beszélek. (Szinte senkivel nem beszélek sokat.)

A lényeg, hogy mikor mond nekem valamit, csak nagyon ritkán néz rám, mindig elnéz mellettem. Azt vettem észre, hogy a többi osztálytársunkkal tud normálisan, úgy beszélni, hogy rájuk is néz.

Értem én, hogy nem vagyok szép, meg a személyiségem is lehet, hogy sz@r, alakom se jó, de azért ez mégis rosszul esik nekem.:((

Nem tettem ellene semmit, én mindig jó fejnek gondolom, csak ez egy kicsit furcsa.


Ilyen lenne alapból vagy megbánthattam valamivel?



2018. jan. 5. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet pont azért nem nagyon mer rád nézni, mert tetszel neki. Ha megbántottad volna valamivel akkor nem valószínű, hogy odamenne beszélgetni. Hát ha más nem kérdezd meg tőle.
2018. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki. Ő valszeg szűz és fél.

Nem mer lépni

2018. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem, szinte biztos, hogy nem tetszem neki.

De akkor nem valószínű, hogy haragszik vagy ilyesmi?

2018. jan. 5. 20:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Én akkor nem nézek valakire beszéd közben, ha tetszik. Nagyon zavarba tudok jönni tőle. :D

Szóval lehet ez az ok is.

2018. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki, és zavarba van, ezért nem néz rád:) Kétlem, hogy haragudna rád valami miatt, vagy baja lenne veled. Ha ez lenne, akkor biztos hogy nem menne oda beszélgetni.

Én is mindig normálisan beszélek a többiekkel, csak annak a szemébe nem merek belenézni, aki tetszik nekem. Gondolom ez van nála is :)

2018. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet akár Asperger szindrómás is.
2018. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én sem tudok a szemébe nézni az illetőnek, aki tetszeik. Ez még egy lapáttal rátesz a félénkségemre, hogy biztos bunkónak titulálhat engem a srác, amiért beszéd közben nem tartom a szemkontaktust. :/
2018. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a fentiekkel.

Tetszel neki :) ebben biztos vagyok.

Jó, az igaz, hogy én minden esetben a szemébe nézek az embereknek, de a többség kerüli a szemkontaktust, ha az illető, akihez beszél, tetszik neki.

Szóval nem te vagy csúnya és nem bántottad meg semmivel, megnyugtatlak.

2018. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De ha nézel valakit, nem az jelenti azt, hogy tetszik az illető?:DD

(Bocsi, de én hülye vagyok az ilyenekhez xDD)

2018. jan. 7. 14:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Kinél, hogy. Valaki nagyon zavarban van ha szemkontaktust kell felvenni azzal aki tetszik neki. Valaki pedig simán a szemébe néz az illetőnek.
2018. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!