Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy munkatársam aki...

Van egy munkatársam aki durván beszél hozzám de a többiekkel finomabban beszél! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Ên nő vagyok és ő is csak ő kb 50 év körüli kb!Én 24!Ha pl beszélgetünk többen és én is hozzà szólok akkor röktön belêmköt vmivel de ha màs munkatàrsam szólal meg akkor azt vagy helyesli vagy megértő függetlenül attol hogy pl tőle fiatalabb vagy sem!
2016. nov. 16. 16:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Keverj le neki egy fülest!
2016. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezni meg nem fogom hogy mi baja velem mert tudom hogy ugy is az lessz a dologbol hogy nekem mi a bajom vele meg sem kell kérdeznem mivel ugy jön le neki hogy nekem van bajom vele holott ő beszél velem néha persze vannak kivételek mintha a csicskàja lennêk ha meg ha segitség kell neki akkor kedvesebb de nem sokkal !
2016. nov. 16. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem főnököd, akkor ne tűrd el neki. Azt simán mondhatod neki, hogy tartogasd ezt a hangnemet a családodnak, ha az eltűri. Ha meg ezt sem fogja fel, akkor mondd neki, hogy ezen túl magázódjatok, mert távolságtartó akarsz lenni vele. Így, mellébeszélés nélkül! (Tudom, hogy ez a nőknek nehéz :) )

Ha ez sem használ, akkor csak az lehet a megoldás, ha normális a főnököd.

2016. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként már az ép elég ok lehet ahhoz hogy ne kedveljen, hogy Te 24 éves vagy, ő meg 50. Pláne ha még azt látja, hogy a munkahelyeden is többen kedvelnek, férfiak figyelmesebbek Veled. :)
2016. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó biztos nem mert nem én vagyok az egyedüli aki fiatal és szêp és vonzza a férfi tekinteteket !Van olyan munkatàrsam aki szép és csinos még is kedvesebben szól hozzà is és nem csak egy ilyen munkatàrsam van!
2016. nov. 16. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos vele is mindig kiabálsz, ezért bunkónak néz.
2016. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szépen finoman azért mielőtt beszólnál neki kérdezd meg azért mi a baja és mond el neki a fent leírtakat! Nem kell támadni meg stbi Hisz azért mégis csak 50 éves. Lehet épp nem vagy neki szimpatikus valamiért. Szerintem próbáld így és ha nem jutsz eredményre akkor mellőzd a társaságát ha megoldható,bár tudom egy munkahelyen a nap java részét együtt töltitek igy gondolom nehéz ezt megoldani! Épp azért keress ill. keressetek közös megoldást erre. Ha értelmes nő akkor meg kell hallgasson és talán nem fog veled lekezelően bánni. Az pedig nem jó elgondolás hogy úgy is azt mondja hogy semmi bajom meg hogy te csak rémeket látsz mert nincs semmi! Igen is mond el neki hogy te igy érzed és ne beszéljen veled így ,sem a többi munkatárs előtt sem máshol! Te meg adod a tiszteletet akkor épp úgy el is várod.Vegye észre magát! Ezt próbáld neki szépen elmondani! Majd ird le a fejleményeket! Esetleg nem sikerül közös nevezőre jutnod vele akkor irj itt és próbálunk más megoldást találni.Sok sikert!
2016. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Racska1974 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kollégám. Persze nem minden eset egyforma.Én férfi létemre viszonylag csendesnek számítok. A kolléga, meg elég harsány és folyton káromkodik. Akik hasonló stílusban viselkednek, kommunikálnak azokkal egy kicsit visszafogottabb, mert tudja, hogy visszakapja. Ugyanígy megkíméli a főnök kedvenceit. Sajnos a munkahely egy csoport is ahol az erőviszonyok egy idő után kialakulnak. Nem feltétlen kellene, hogy így legyen, a főnök viselkedése nagyon mérvadó a csoport értékrendje szempontjából. Rólam akkor szállt le, mikor megtudta, hogy a feleségem a gyermeke háziorvosa, de alapvetően én sem tudtam vele zöld ágra vergődni, mert egyből lenyomott a bunkó stílusával.
2016. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!