Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácsotokra lennék kíváncsi....

Tanácsotokra lennék kíváncsi. Aki tesiből érettségizett, vagy fog. Most fogok kedden tesiből érettségizni. Többi lent. Szeritnetek?

Figyelt kérdés
Jövőét kedden fogok tesiből érettségizni, és jó időt mond, én pedig nm bírom annyira a meleget, mert elkezd verni a szívem nagyon, megfájdul a fejem, szédülök és hasonlók. Szerintetek, ezt hogy lehet elkerülni? mit kellene ennem, hideg vizet igyak esetleg a normáls hőmérsékletű helyett? Illetve olyanok tanácsára lennék kíváncsi aki tesiből érettségizet, hoyg mire figyeljek oda és hasonlók

2016. jún. 11. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavaly érettségiztem belőle közép szinten, nem kell tőle félni nem olyan nehéz.

Azon a napon igyál rengeteg folyadékot, ne egyél nehéz ételeket, és neee parázz rá, ne gondolj arra hogy rosszul leszel.

2016. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, túl vagyok rajta:)
2016. jún. 14. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!