Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan és mennyire tudja egy...

Hogyan és mennyire tudja egy diák és egy tanár eltitkolni, ha ők együtt vannak?

Figyelt kérdés
A kérdés nem rám vonatkozik,egyik ismerősömnek van viszonya az egyik tanárával!
2018. jan. 7. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ezek szerint semennyire.
2018. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideig-óráig lehet csak. Előbb-utóbb borul a bili, és kiderül minden.
2018. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet :D
2018. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ez több mindentől függ..


Mi 2 éve vagyunk együtt. 1 éve maradtam ki suliból. Tehát 1 évig simán titkoltuk, meg utánna is.. már nem foglalkozunk vele, de úgy tudjuk nem derült ki, legalábbis senki nem mondta neki a suliban.

Azért hozzá teszem, hogy én szakmán (okj) voltam és ő nem tanított, csak többször helyettesített az osztályban. (Ezek alatt vettük észre egymást).


De pl volt osztálytársam is együtt volt/van egy tanárral aki viszont tanított.. azt tudtuk, de nem volt belőle baj mégse.. (szerintem a tanári karban is sejtették)


Illetve előző iskolámban, érettségi előtt még (tehát 18 alatt) is egyik évfolyamtársam együtt volt a huszonéves angol tanárral (aki tanította is), le is érettségizett nála és azóta is együtt vannak. Kb suli vége után 3-4 hónappal hozták nyilvánosságra (persze úgy minta akkor jöttek volna össze..). Tanár azóta is ott tanít és már házasok..


Szerintem ha óvatosak simán titkolhatják akár évekig.. de sok áldozattal jár :/ nekünk is volt pár nehéz dolog.. nem nagyon mehetnek abban a városban moziba, étterembe, de még sétálni se! Sose foghatják meg egymás kezét.. nekem a suliba is baromi nehéz volt, hogy láttam, de meg azzal is vigyáznom kellett, hogy nézek rá..

Ja meg pl az szívás ha valamelyik tanár is a környéken lakik.. nálunk a mellette levő lépcsőházban lakott pont egy tanár aki engem tanított.. sok mindenre figyelni kell.!!


Sok sikert nekik! És.. “Lankadatlan éberség..”

21/L

2018. jan. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ismerősök előtt nem mutatkoznak és nem mondják el másoknak a dolgot akkor nagyon jól eltitkolhatják.
2018. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a megfelelő óvatossággal megoldható, de tényleg nagyon vigyázni kell.

Ha a tanár tanítja a diákot, főleg ha a diák 18 év alatti, akkor arra kell figyelni, hogy az iskolában nem foghatják meg egymás kezét, a tanár nem kivételezhet, nem ölelhetik meg egymást, nem nézhetnek egymásra úgy, nem mehetnek együtt haza, nem jöhetnek reggelente együtt.

Főleg ha kisváros (de ha nagyváros akkor is), bárkivel összefuthatnak, így vigyázni kell az éttermekkel, bárokkal, mozival meg mindenféle helyekkel.

2018. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!