Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van akkor, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha valaki lefeküdt a tanárával, de már elmúlt 18 éves? Ha ez kitudódik mert mondjuk az egyik osztálytársa rajta kapta őket, kirúgnák a tanárt a diákkal együtt?

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 14:34
 1/10 anonim válasza:
Én úgy gondolom hogy legfeljebb a tanárt rúgnák ki, a diákot nem. De óvatosabbak is lehetnétek azért, muszáj ezt egy iskolában csinálni?
2017. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A munkáltatónak is joga van felmondani, nem kell ahhoz szabályt sérteni. Tudok olyan esetről, ahol egy (nős) tanárnak azért mondtak fel, mert lefeküdt a munkatársnőjével. Az igazgató megtudta, nem tetszett neki, felmondott a tanárnak. Nyilván ilyenkor csak rendes felmondás, vagy közös megegyezés jöhet szóba, előbbit ráadásul indokolni is kell, de általában a tanár ilyen helyzetben a további kellemetlenségek elkerülése végett el szokta fogadni a közös megegyezést.

Egyébként törvényt nem sért.

2017. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

tanárt kirúgják, mert hatalommal való visszaélés, amikor egymással függő viszonyban lévők között létesül ilyen kapcsolat

a diákot ezért nem rúghatják ki, de ha ki akarják, megtalálják az útját :)

2017. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanárt tuti kirúgnák. És szerintem a diákot is
2017. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
20 voltam, mikor az OKJ-s webprogramozó képzésen sikerült belegabalyodnom a közgazdasági alapismeretek tanárnőmbe. Tök mindegy hány éves vagy, míg fennáll a tanár-diák viszony, a tanár megszívja a dolgot. Minket egy facebook fotó buktatott le. Tök ártatlan fotó ahogy ülünk a Kakasban a Deák téren. Átkarolt, mosolyogtunk... Engem nem vettek elő mert felnőttként, nem iskolaidőben és nem az iskola területén találkoztam vele... Ja amúgy hat évvel idősebb mint én és két éve járunk.
2017. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Középiskolában kirúgják, egyetemen szemet húnynak felette.
2017. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úristen, milyen igénytelenek a tanárok manapság... többszörösen bukott cigánnyal baszatja magát
2017. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ajjaj, kedves uccsó előtti!

Biztosíthatlak arról, hogy nem vagyok cigány!

2017. febr. 3. 18:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó * bocs :)
2017. febr. 3. 18:20
 10/10 anonim válasza:
Semmi.
2017. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!