Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyes tanárokból mi váltja ki...

Egyes tanárokból mi váltja ki azt, hogy a náluk kb. háromszor fiatalabb diákjuk tetsszen meg nekik?

Figyelt kérdés

Otthon várja őket a felesége,a gyerekei és ennek ellenére udvarol,tetszeleg a diákja előtt,és érzéseket táplál felé.

Mi váltja ki ezt belőlük? Nem félnek a következményektől?


2018. jan. 10. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem.


45/F, tanár

2018. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a varázsa egy 16-18 éves lánynak. A tanár házassága nem biztos, hogy jó. De itt egy bizonyos tanárról van szó, ha jól sejtem. És talán nem csak neki tetszik a diák, hanem ő is a diáknak.
2018. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ahogy a mondás tartja,akinek nem inge ne vegye magára,de ennek ellenére az egy valós,létező,és most már egyre jobban elterjedt dolog,nem kell úgy tenni,mintha ez egy nem létező dolog lenne.

Ami pedig az első válaszolót illeti,kicsit jobban is ki tudná fejteni? Ez így magában nem állja meg a helyét.

2018. jan. 10. 22:55
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Hát, nem.


45/F

2018. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem mondtam, hogy nem létezik, csak utálom, amikor a kérdező általános jelenségként kérdezi a saját, konkrét problémáját.
2018. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

pl az, hogy illegetik a kicssajok a tanár úr előtt magukat, evvel szórakoznak, de sok esetben mély szerelembe is borulnak irántuk.

Nézegess kérdező, van jópár ilyen kérdés: "beeleeszerettema tanáromba, most mit tegyek?"

Aztán egy 30 éves házasságból, egy tankaranka mellől kikacsintani egy 18 éves csajra nem egy nagy művészet.

2018. jan. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 8 évvel idősebb tanárnőm tetszett de nagyon, inadtam az óráit, meg sokszor ment a fantázia is.....

Most a feleségem.😊

29/f

2018. jan. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Őszintén, már nagyon unom ezeket a tanáros kérdéseket. Nem másért, de mindegyik ugyanarról szól, és mintha mindegyik kérdező azt várná, hogy megmondjuk neki, igen, bejössz a tanárodnak. Most, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem is biztos, hogy a tanárnak tetszik a diák, de sajnos a diák hajlamos ezt a témát felfújni, mert 'jé, én tetszek egy sokkal idősebb férfinak!' A következményekbe bele se gondolnak, hogy hogy ha ezt kezdik el híresztelni, az talán a tanár állásába is kerülhet. Továbbá, észrevettétek, hogy a legtöbb kérdést a 14-15 évesek teszik fel? Ez is azért van, mert az idősebbek javarészt használják az agyukat, és tudják, hogy soha semmi nem lehet egy tanár és diák között, ameddig suliba jár, nem beszélve arról, hogy talán nem is igazak a kepzelődéseik. Ha pedig kirepül onnan, higgyétek el, rá se fog hederíteni tanárra, aki egykor csapta neki a szelet.

Nekem is voltak férfi tanáraim, akik rendszerint igyekeztek levenni a labukról a lányokat. De nálunk az osztályban valahogy voltunk olyan érettek, hogy semmibe vettük őket, és nem érdekeltek. Amikor látták, hogy minden szavuk süket fülekre talál, abbahagyták.

2018. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer néztem egy animét, amiben a srác azért (is) ment tanárnak, hogy legyen egy nála 8-10 évvel fiatalabb barátnője :D Ha a srác 30 éves, akkor a felesége még mindig csak 20 lesz, ha a srác 40, akkor a felesége egy szexi 30 éves nő :D
2018. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy 40 éves nőből mi váltja ki hogy bejön neki egy 20 éves srác?

Vagy egy Andy Vajnából hogy bejön neki Timike...

2018. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!