Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez 10es skálán mennyire...

Ez 10es skálán mennyire ijesztő vagy fura?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, elég sok fura dolga van és mindig más életében kutakodik, de számomra a legfurcsább hogy szószerint megszállottságot mutat apukám iránt akiven semmi érdekes nincs. Először nem érdekelt mert elég fura amúgy is a fiú, de egyre zavaróbb, most is kijelentette hogy befogja állítani háttérképnek az új képét (ami szintén semmi extra, egy 50 év körüli ember selfie-zik, wow). Valakinek van ötlete hogy állítsam le mert tényleg tök kellemetlen, meg ijesztő néha már.
2018. jan. 14. 00:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Hu, ez elég gáz, de szerintem nem sokat tehetsz az ellen, hogy ő ki iránt lelkesedik vagy mit állít be háttérképnek. Max. annyit, hogy amennyire lehet kerüld a társaságát, ne beszélgess vele apukádról, se másokról.
2018. jan. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Először is: egy 50 év körüli normális ember nem csinál önarcképet (olyan szó, hogy szelfi, nincs is). Másodjára: a gyerek beteg, küldd el a sunyiba.
2018. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Na ez tényleg fura :D Képzeld el hogy a suliban majd azt mondja hogy az ő apja, vagy ilyesmi. A végén meg már anyukádat is. Meg olyan ruhákat fog hordani mint te. Azt fogja szeretni amit te. És ellopja az életedet. Nem viccből írom, van ilyen. Én a helyedben normálisan de leépíteném vele a kapcsolatot.

Vagy lehet csak nincs faterja, és neki érdekes apukád. Jóban vannak? Lehet ő neki az apakép. De érthető ebben az esetben is hogy zavar téged. Ha ez van akkor csak simán mondd meg neki hogy neked ez nem oké.

2018. jan. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó sajnálom akkor önarckép :D sajnos én se rajongok érte, de sokat utazik egyedül munka miatt, és akkor a fényképezést úgy hogy ő is látszódjon pár képen kénytelen így megoldani, néha mást is megkér de nem mindig tud és így gyorsabb is.
2018. jan. 14. 00:22
 5/16 A kérdező kommentje:
De van sok érdekes dolga is, mások csak lerendezik azzal hogy fura, de most egy osztálytársunkról konkrétan kitalálta hogy pedofil, és hogy pszichopata, mert hogy ő állítólag árulkodó jeleket lát (hozzáteszem hogy internetes diagnózis) és még az iskolapszichologushoz is lement hogy ő fél ettől a bizonyos osztálytársunktól, és sajnos egy-két mondjuk úgy sötétebb gyereket be is hálózott. Mások inkább nem vesznek róla tudomást, de engem zavar mert ez 1. Egyáltalán nem normális 2. A fiú akiről a híreket terjeszti el se tudom képzelni néha mennyire ki lehet tőle, tényleg sajnálom. És az a baj hogy nem lehet vele megbeszélni hogy nem viselkedik úgy mint egy normális ember, hanem meg van róla győződve hogy igaza van. Elég beteg.
2018. jan. 14. 00:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

És miér van rákattanva apukádra? Honnan ismeri?

Amúgy tényleg furának tűnik, az alapján ahogy leírtad a srácot. o-o

2018. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintem személyesen összesen csak kétszer találkoztak akkornigy csak köszöntek egymásnak, csak posztok és az én beszámolóim alapján ismeri. Nem is értem az egészet ez tényleg teljesen véletlenszerűen jött egyszer neki és ha szembesítem vele hogy ez beteges akkor csak nevet. De furcsa dolgai vannak tényleg. Váltig állítja hogy a Kardashian család tagjai konkrétan istenek és stb. Hihetné bárki hogy csak viccel, mi is azt hittük, de nem, senki nem tudja ennyire és ennyi ideig megjátszani.

Néha nem létező embereket talál ki és róluk mesél sztorikat, aztán később derül ki hogy nem is létezik és lehet tényleg van valami betegsége szegény srácnak mi meg folyton hülyének nézzük :D

2018. jan. 14. 00:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Tényleg fura...Hány éves a gyerek? Lehet skizofrén....
2018. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most töltötte a 16-ot.
2018. jan. 14. 00:38
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És az iskola pszichológusnak vajon nem tűnt fel hogy valami nincs rendben? Azt hittem 10-12 éves gyerekről van szó. Itt már komoly gondok vannak agyban...
2018. jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!