Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Holnap új sulit kezdek! Mire...

Holnap új sulit kezdek! Mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 13:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hogyan legyek vagány, miket csináljak/mondjak?
2018. jan. 21. 13:02
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Mindenkit (osztálytársakat, tanárokat) ugass le rögtön az első nap, hogy lássák, nem vagy csíra gyerek. Nagyon jó lenne, ha meg is tudnál verni valakit. Így mindenki szeretni és tisztelni fog.
2018. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A tanárra.😊
2018. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 Nem vagyok olyan verekedős, de ha beszólogatnak szeretek vissza szólogatni :D

#2 Arra alapból odafigyelek :D


Jöhetnek még a kommentek!

2018. jan. 21. 13:12
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
az órán figyelj oda, ennyi a dolgod, kiscsíra
2018. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha azt meg kell kérdezned, hogy hogyan legyél vagány, akkor nem vagy vagány. Ha nem vagy az, akkor ne játszd meg magad, mert ha besülsz a szerepbe az nagy égés lesz. Attól hogy te egy új tagja leszel egy már összeszokott közösségnek, pont nem az a legjobb megoldás ha elkezded a falkavezért, a nagymenőt játszani, hátha egyből ellenszenves leszel és majd nem nyitnak feléd.
2018. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hozzánk is jött egy új gyerek, aki nekiállt vagánykodni mindenkivel, és most utálja mindenki. Legyél nyitott, ne félj kezdeményezni, beszélges sokat, te is hülyéskedj velük. A lényeg, hogy ne legyél visszahúzódó vagy beképzelt.
2018. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#5 te vagy a síra :D

#6 Nem fogok falkavezért játszani első perctől kezdve, de megjátszani sem játszhatom meg magam örökre. Bevallom, szeretek “főnökösködni”. Eleinte nem fogok, és majd később lassacskán kialakul.

#7 Akkor úgy kezdem, hogy laza leszek, hogy keressék a társaságom :) Nem vagyok beképzelt, inkább túlságosan félénk eleinte... Aztán kicsit beképzelt vagyok, de azon próbálok változtatni. :)

2018. jan. 21. 14:47
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Síra xd

Még mi mondjuk meg, hogy te mit csinálj? Ilyen emberekből lesznek a papucsok! Az emberek már egy idelye csak visszafelé fejlődnek!

2018. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Csíra* Elgépeltem. Most már abba lehet hagyni a sértegetést, eddig próbáltam nem odafigyelni, aki nem tud normális kommentet írni, annak megy a piros kéz.

Utólsó válaszoló, senki sem mondja, hogy mondjátok meg mit csináljak, csupán egy két tanácsot szerettem volna kérni tőletek mint kívűlállok. De ahogy látom, túl sok lett itt a kötekedő ember, aki a legkisebb hibákat másokban észreveszi, de magában az óriásiakat nem.

Szóval aki nem tud pár tanácsot írni, hanem a semmiért csak leszólni, az inkább tartsa meg magának a véleményét.

2018. jan. 21. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!